Kurs języka angielskiego w Krakowie

Rozwiąż TEST i sprawdź, jaką grupę możemy Ci zaproponować! 
 

Wyjazd zagraniczny, zmiana pracy, czy chęć zdawania egzaminu z języka angielskiego. Motywacje naszych uczniów przed rozpoczęciem kursu w Profi-Lingua są bardzo różne. Niezależnie od powodu, dla którego się tu znalazłeś, wiedz, że dokonałeś właściwego wyboru. Idąc tym tropem dalej, wkrótce będziesz mógł cieszyć się z postępów, jakie osiągniesz po semestrze nauki j. angielskiego w naszej szkole.

Dla niecierpliwych: Już teraz wypełnij FORMULARZ albo rozwiąż BEZPŁATNY TEST
Dla ciekawskich: Czytaj dalej. Dowiedz się, dlaczego Profi-Lingua to najczęściej wybierana szkoła w Polsce.

Angielski w Profi-Lingua?

Poniżej tylko niektóre z powodów, dla których warto zdecydować się na kurs j. angielskiego w Profi-Lingua. Sprawdź, co możesz zyskać rozpoczynając naukę w naszej szkole. 

 • Fakt: Możemy pochwalić się ponad 24-letnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych w Polsce.
  • Co to znaczy dla Ciebie? –  w wyborze szkoły języków obcych warto kierować się tym, jak długo obecna jest ona na rynku. W ten sposób unikniesz przykrych niespodzianek podczas kursu. W Profi-Lingua wiemy, czego od nas wymagasz i staramy nieustannie dopasowywać się do zmieniających się warunków rynkowych. My dbamy o prawidłowy przebieg kursu z j. angielskiego oraz o wszystkie pozostałe kwestie organizacyjne, a Ty spokojne w tym czasie przyswajasz wiedzę i osiągasz postępy. Z naszą pomocą, zaczynając naukę na poziomie A1, za kilka semestrów bez problemów zdasz egzamin z j. angielskiego. 
 • Fakt: Zaoferujemy Ci największy wybór terminów i poziomów zaawansowania z języka angielskiego. 
  • ​Co to znaczy dla Ciebie? Kończysz pracę lub zajęcia uczelniane o 17? Zapraszamy na kurs j. angielskiego rozpoczynający się o 17:55 lub 19:35. Nie masz czasu w tygodniu? Zaproponujemy Ci zajęcia w soboty. W innej szkole nie wystartował kurs na Twoim poziomie zaawansowania? Sprawdź u nas! Nauka angielskiego to jeden z naszych priorytetów, więc bez problemu znajdziesz w naszej ofercie dogodny termin.
 • Fakt: W Profi-Lingua w Krakowie przygotujemy Cię do zdawania egzaminów z języka angielskiego: Cambridge (FCE, CAE, CPE), TELC (The European Language Certificates) oraz LCCI (London Chamber of Commerce and Industry).
  • Co to znaczy dla Ciebie? Cel – certyfikat? Proszę bardzo! Pamiętaj, że w ramach kursu egzaminacyjnego z j. angielskiego, otrzymasz od nas pakiet bezpłatnych zajęć dodatkowych w ramach FCE/CAE/CPE Clubów. Chcesz więcej? Damy Ci gwarancję zdania wybranego egzaminu z j. angielskiego. Teraz możesz być spokojny o efekty.
 • Fakt: Jako jedyni w Krakowie, umożliwimy Ci uczestnictwo w kursie drugiego języka obcego na poziomie początkującym- zupełnie za darmo.
  • Co to znaczy dla Ciebie? Chcesz szlifować angielski, ale chętnie poznałbyś również podstawy j. hiszpańskiego? W Profi-Lingua damy Ci tę możliwość. W ramach promocji Drugi Język Gratis, uczestniczysz w dodatkowych zajęciach z wybranego języka obcego na poziomie początkującym – zupełnie za darmo.

Nauka języka angielskiego – rodzaje kursów:

STANDARDOWE KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 ...czyli kursy w grupie. Obejmują poziomy znajomości języka angielskiego od A1 do B1/B2. Zajęcia rozpoczynają się pod koniec października. Ponadto:

 • kurs roczny obejmuje do 152 lekcji 45 min (w tym do 40 godzin zajęć dodatkowych konwersji z języka angielskiego)
 • jeden poziom zaawansowania składa się z dwóch semestrów
 • kwalifikacja na dany poziom odbywa się po wypełnieniu testu językowego BEZPŁATNY TEST
 • każdy Kursant w momencie podpisania umowy uzyskuje dostęp do Strefy Słuchacza, materiałów e-learningowych, a także biblioteki i mediateki
 • cena kursu to odpowiednio 649zł w grupach promocyjnych i 779zł w grupach standardowych
 • istnieje możliwość płatności w ratach

EGZAMINACYJNE KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

...czyli kursy w grupach, obejmujące poziomy zaawansowania z j. angielskiego od poziomu B2 wzwyż. W trakcie zajęć przygotujemy Cię do zdawania egzaminów Cambridge (FCE, CAE, CPE), TELC (The European Language Certificates) oraz LCCI (London Chamber of Commerce and Industry). 

Czy wiesz, że … Profi-Lingua to Akredytowany Ośrodek Egzaminacyjny LCCI, Wewnętrzny Ośrodek Egzaminacyjny British Council, Licencjonowany Ośrodek TELC oraz Autoryzowany Ośrodek Egzaminacyjny ETS Global. Brzmi dumnie!

 • grupy egzaminacyjne startują w październiku
 • kurs obejmuje dokładnie tyle samo godzin, ile kurs standardowy. Do wykorzystania oferujemy Ci zatem do 152 lekcji 45 min w roku (w tym do 40 godzin zajęć dodatkowych konwersji, zajęć dodatkowych i warsztatów lingwistycznych, przygotowujących do zdawania egzaminu )
 • jeden poziom zaawansowania obejmuje 2 semestry
 • oprócz dostępu do Strefy Słuchacza, materiałów e-learningowych, biblioteki i mediateki, słuchacze kursów egzaminacyjnych z j. angielskiego mają możliwość uczestniczenia w dodatkowych zajęciach w ramach klubów egzaminacyjnych 
 • cena kursu egzaminacyjnego wynosi 699zł/semestr w grupach promocyjnych lub 829zł/semestr w grupach standardowych 
 • istnieje możliwość płatności w ratach, co bardzo ułatwia załatwienie formalności związanych z Twoim kursem

Dlaczego warto uczyć się angielskiego w grupie?

Ucząc się języka angielskiego w grupie, masz szansę porównywać swoje postępy w nauce z innymi uczestnikami kursu. Z naszego doświadczenia wynika, że obecność kilku osób może działać motywująco. Kluczem do sukcesu jest właściwy dobór poziomu zaawansowania znajomości j. angielskiego Słuchaczy. Wybierając szkołę Profi-Lingua w Krakowie możesz być pewien, że trafisz do odpowiedniej grupy, dzięki czemu Twoja nauka będzie przebiegała w sposób płynny, zapewniajacy satysfakcjonujące efekty.   

Jesteś gotów rozpocząć swoją przygodę w Profi-Lingua?

Chcesz osiągać realne postępy w nauce języka angielskiego? 

Odpowiedź należy do Ciebie!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem