Kurs francuskiego dla firm w Krakowie

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Wszystkich przełożonych, którym bliska jest idea inwestowania w kwalifikacje zawodowe pracowników, zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkolenia z j. francuskiego dla firm i instytucji w krakowskim oddziale w Profi-Lingua.

Zapewniamy, że udział w naszym kursie usprawni prowadzenie negocjacji oraz spotkań biznesowych w Państwa przedsiębiorstwie oraz ułatwi nawiązywanie kontaktów z klientami francuskojęzycznymi.

Na dobry początek: audyt językowy

W każdej firmie, która okazuje zainteresowanie kursem j. francuskiego, przeprowadzamy na wstępie bezpłatny audyt językowy. Jego wyniki stanowią odzwierciedlenie potrzeb oraz oczekiwań przyszłych Słuchaczy względem szkolenia i są dla naszych pracowników podstawą do opracowania indywidualnej oferty dla klienta korporacyjnego.

Audyt składa się zazwyczaj z ankiety oraz testu znajomości j. francuskiego, zatem umożliwia również prawidłowy podział Kursantów na grupy zaawansowania.

Ustalenie tematyki szkolenia z j. francuskiego

W przypadku kursów j. francuskiego dla firm pozostawiamy decyzyjność w sprawie tematyki oraz charakteru szkolenia w rękach Klienta. Możemy dla Państwa pracowników zorganizować m.in.:

  • kurs ogólny (na wszystkich poziomach zaawansowania)
  • kurs specjalistyczny (np. z zakresu języka medycznego, biznesowego, technicznego bądź prawniczego)
  • kurs konwersacyjny
  • warsztaty językowe (np. z prowadzenia negocjacji, prezentacji bądź korespondencji w j. francuskim)

Opracowując program nauczania, zawsze bierzemy pod uwagę branżę, w której działa dana firma bądź instytucja. Wybierając kurs j. francuskiego w naszej szkole, mogą mieć  zatem Państwo pewność, że zagadnienia omawiane na zajęciach ułatwią Waszym pracownikom komunikację w środowisku zawodowym.

Profi-Lingua dla firm – organizacja zajęć z j. francuskiego

W Profi-Lingua wszystkim Klientom korporacyjnym zapewniamy elastyczność oraz decyzyjność w kwestiach dotyczących organizacji kursu. Harmonogram zajęć z j. francuskiego zostanie zatem dopasowany do grafiku Państwa pracowników. W Waszych rękach pozostawiamy także prawo wyboru liczby godzin lekcyjnych oraz częstotliwości spotkań Kursantów z lektorem. Intensywność oraz długość trwania szkolenia zależy od preferencji Klienta.  

Kursy firmowe – język francuski – kontakt:

Kurs języka francuskiego mogą Państwo rozpocząć w dowolnym terminie. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z p. Karoliną Szyk, specjalistą ds. klientów kluczowych i kursów firmowych:

kszyk@profi-lingua.pl

Profi-Lingua Kraków

ul. Podwale 6-7

Tel. 12 426 16 01/02/03

Zapraszamy wszystkie firmy z Krakowa i okolic miasta do Profi-Lingua!

Zapewniamy komfortowe nauki i satysfakcjonujące efekty!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem