Indywidualny kurs francuskiego w Krakowie

Indywidualny kurs francuskiego w Profi-Lingua przygotowaliśmy z myślą o wszystkich osobach, które chcą poznawać język obcy na własnych zasadach i w super komfortowych warunkach. W kwestiach związanych z tematyką, harmonogramem oraz lokalizacją zajęć face to face zapewniamy 100% elastyczność i otwartość na Państwa pomysły!

Dlaczego warto wybrać francuski indywidualny?

  1. Uczestnik kursu indywidualnego może wybrać zagadnienia, które zostaną włączone do programu nauczania.
  2. Słuchacz może uczyć się francuskiego bez wychodzenia z domu – zapewniamy bezpłatny dojazd lektora na terenie Krakowa.
  3. Harmonogram zajęć z francuskiego dopasowywany jest do grafiku Kursanta.
  4. Lekcje poprowadzą dla Państwa wykwalifikowani lektorzy lub native speakerzy (!)
  5. Kurs można rozpocząć w dowolnie wybranym terminie (także w okresie wakacyjnym).

Z francuskim face to face – czego uczymy

W przypadku kursów indywidualnych j. francuskiego nie będzie nadużyciem stwierdzenie, ze uczymy tego, czego chce się nauczyć Słuchacz – prowadzimy kursy j. ogólnego, kursy specjalistyczne oraz kursy konwersacyjne. Mogą Pastwo wybrać formułę, która najbardziej odpowiada Waszym potrzebom oraz oczekiwaniom. Czekamy również na Państwa sugestie!

Każdy Kursant może liczyć w Profi-Lingua w Krakowie na spersonalizowany program nauczania. Opracowując go, bierzemy pod uwagę nie tylko Państwa preferencje, ale także m.in. wiek czy poziom znajomości języka francuskiego.

Ważne: indywidualne kursy j. francuskiego prowadzimy na wszystkich poziomach zaawansowania.

Korepetycje z j. francuskiego w Profi-Lingua

Indywidualny kurs j. francuskiego to zajęcia face to face. Cała uwaga lektora zostaje zatem skupiona w trakcie lekcji na jednym uczniu. Taka bliska i bezpośrednia relacja działa na Słuchacza motywująco, a motywacja znajduje odzwierciedlenie w szybkich postępach. Kursant czuje się swobodnie i nie odczuwa presji grupy. Program oraz tempo nauczania są na bieżąco dostosowane do jego możliwości językowych. Z kolei przyjazna atmosfera sprzyja przełamywaniu barier komunikacyjnych, w tym strachu przed konwersacją w j. francuskim.

Harmonogram i lokalizacja indywidualnego kursu

W Profi-Lingua w Krakowie uczestnikom kursów indywidualnych zapewniamy prawo wyboru dogodnych terminów. U nas mogą Państwo zadecydować także o częstotliwości oraz liczbie lekcji z j. francuskiego. Nasi pracownicy zajmą się wszystkimi sprawami organizacyjnymi.

Zazwyczaj zajęcia indywidualne z j. francuskiego organizujemy w domach prywatnych bądź w siedzibach firm. W razie potrzeby możemy także udostępnić nasze sale dydaktyczne w placówce szkoły. Szczegóły prosimy ustalać podczas zapisu na kurs.

Czekamy na Państwa!

Osoby zainteresowane naszą ofertą indywidualnego kursu j. francuskiego w Krakowie prosimy o nawiązanie kontaktu z p. Karoliną Szyk:

kszyk@profi-lingua.pl, tel. 12 426-16-01/02/03

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem