Kurs hiszpańskiego dla firm w Krakowie

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Językiem hiszpańskim posługuje się ponad pół miliarda (!) ludzi na całym świecie. Jeżeli myślą Państwo poważnie o działalności na rynkach zagranicznych, warto zapamiętać tę liczbę. Zapamiętać i zainwestować w kwalifikacje zawodowe swoich pracowników. Szkolenie z j. hiszpańskiego dla firm w Profi-Lingua w Krakowie będzie w takiej sytuacji świetnym wyborem!

Hiszpański dla firm i instytucji – nasze zalety

Decydując się na kurs j. hiszpańskiego dla firm w Profi-Lingua, wybierają Państwo elastyczność w kluczowych kwestiach, takich jak tematyka czy harmonogram zajęć. Zarówno przed rozpoczęciem współpracy, jak i w trakcie trwania szkolenia, jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i oczekiwania.

Nie stawiamy żadnych granic w sprawach związanych z programem nauczania. W naszej szkole Klient sam może wybrać zagadnienia, które zostaną omówione podczas kursu. Odnośnie formuły szkolenia z j. hiszpańskiego możemy Państwu zaproponować:

  • kursy języka ogólnego
  • kursy języka specjalistycznego (np. medycznego, technicznego bądź prawniczego)
  • kursy konwersacyjne
  • szkolenia intensywne dla kadry managerskiej
  • warsztaty językowe dla firm

W ramach warsztatów językowych nauczymy Państwa pracowników nawiązywania oraz podtrzymywania kontaktu z klientem hiszpańskojęzycznym, prowadzenia negocjacji, korespondencji czy spotkań biznesowych.

Wszystkie zajęcia z j. hiszpańskiego prowadzą w naszej szkole sprawdzeni lektorzy z wykształceniem lingwistycznym oraz przygotowaniem pedagogicznym. Zatrudniamy profesjonalistów – wprowadzenie słownictwa z zakresu wybranej branży nie stanowi dla naszych nauczycieli żadnego problemu.

WAŻNE: w Profi-Lingua mogą Państwo wybrać zajęcia z j. hiszpańskiego z native speakerem!

Audyt językowy

Współpracę z Państwa firmą rozpoczniemy od przeprowadzenia audytu językowego wśród pracowników. Zwykle ma on formę ankiety oraz testu. Jego wyniki będą dla nas stanowiły źródło informacji na temat poziomu znajomości j. hiszpańskiego przez przyszłych Kursantów oraz oczekiwań, jakie wiążą oni ze szkoleniem.

WAŻNE: Audyt językowy przeprowadzamy bezpłatnie.

Gdzie i kiedy odbywa się szkolenia dla firm z hiszpańskiego?

Szkolenie z j. hiszpańskiego możemy zorganizować bezpośrednio w siedzibie Państwa firmy bądź w innym ustalonym wcześniej miejscu. W przypadku dostępnych sal dydaktycznych zajęcia mogą odbyć się w placówce Profi-Lingua w samym centrum miasta.

W przypadku harmonogramu zajęć gwarantujemy elastyczność. Klientów korporacyjnych prosimy o wybór dogodnych terminów. Nasi pracownicy zajmą się pozostałymi sprawami organizacyjnymi. Zajęcia mogą odbywać się raz albo kilka razy w tygodniu – w zależności od Państwa preferencji.

Firmowe kursy języka hiszpańskiego – kontakt:

Karolina Szyk Specjalista ds. Klientów Kluczowych i kursów firmowych

kszyk@profi-lingua.pl, 12 426-16-01/02/03

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem