Indywidualny kurs hiszpańskiego w Krakowie

Na krakowskich ulicach coraz częściej można usłyszeć język hiszpański. Jego znajomość ułatwia nie tylko znalezienie wymarzonej pracy, ale również nawiązywanie nowych znajomości. Język hiszpańki jest drugim japowszechniej używanym jezykiem świata! Sama Hiszpania kojarzy nam się z fiestą, słońcem i pyszną tortillą. Z pewnością nauka tego języka również będzie bardzo przyjemna! 

Nauka hiszpańskiego z lektorem- gdzie i kiedy?

Indywidualne zajęcia z języka hiszpańskiego odbywają się w miejscu wyznaczonym przez Słuchacza. W ramach dostępności sal, możliwe jest też zorganizowanie lekcji w siedzibie naszej szkoły przy ul. Podwale w centrum Krakowa.

Terminy zajęć w naszej szkole w Krakowie, zależą od Państwa dyspozycyjności. Staramy się w pełni dostosowywać do grafiku naszych Słuchaczy. Kursy indywidualne z języka hiszpańskiego mogą zatem odbywać się zarówno rano, jak , po południu czy wieczorem. Decyzję dotyczącą terminów zajęć, pozostawiamy w Państwa rękach. Dzięki tej elastyczności, nasi Słuchacze mogą bez problemu godzić codzienne obowiązki rodzinne i zawodowe z indywidualną nauką języka hiszpańskiego.

Hiszpański indywidualnie w Krakowie

Indywidualny kurs języka hiszpańskiego opiera się na regularnych i bezpośrednich spotkaniach ucznia z nauczycielem. Skłaniamy się zatem ku bardziej tradycyjnej formie korepetycji- jako tej sprawdzonej i przynoszącej wymierne efekty. Kurs w Profi-Lingua to zajęcia face to face, które w pełni uwzględnianją wymagania i konkretne potrzeby Kursantów. Można zdecydować się na zajęcia o tematyce biznesowej, prawniczej czy jakiejkolwiek innej. Materiały na zajęcia przygotowuje dla Państwa lektor. 

Jak zacząć kurs?

Kurs indywidualny może rozpocząć każdy, niezależnie od poziomu znajomości języka hiszpańskiego. Istnieje możliwość wyboru lektora języka hiszpańskiego lub native speakera. Nasza kadra to grono wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli, którzy starannie dospasują program kursu do poziomu i umiejętności językowych ucznia. Indywidualne podejście oraz uwzględnienie sugestii i potrzeb Słuchacza sprawia, że nauka języka hiszpańskiego w ramach kursu indywidualnego jest efektywna i przyjemna. 

Kursy indywidualne w Krakowie-kontakt:

Wszelkich szczegółów udzieli Państwu p. Karolina Szyk 

kszyk@profi-lingua.pl, tel. 12 426-16-01/02/03

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem