Wakacyjny kurs hiszpańskiego w Krakowie

Okres wakacyjny to świetny czas na naukę j. hiszpańskiego. Przekonały się już o tym setki Kursantów szkoły Profi-Lingua. Dołącz do nich – wybierz rodzaj kursu, który odpowiada Twoim potrzebom, i zapisz się! Zapewniamy przyjazną atmosferę, komfortowe warunki i przede wszystkim bardzo szybkie postępy.

Prowadzimy wakacyjne kursy z j. hiszpańskiego na różnych poziomach zaawansowania.

Jesteś początkujący? Wypełnij FORMULARZ.

Chcesz kontynuować naukę j. hiszpańskiego? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST.

Rodzaje wakacyjnych kursów w Profi-Lingua w Krakowie

W naszej szkole możesz wybrać jeden z pięciu kursów j. hiszpańskiego, które organizujemy w wakacje. Należą do nich:

„Rok w dwa miesiące”

Kurs „Rok w dwa miesiące” przygotowaliśmy dla wszystkich osób, które od października chciałyby kontynuować naukę j. hiszpańskiego na wyższym poziomie. Jeżeli jesteś gotowy na zajęcia bardzo intensywne i równocześnie bardzo efektywne, zapraszamy! W ciągu zaledwie dwóch miesięcy przyswoisz materiał, który zazwyczaj omawiany jest na przestrzeni całego roku szkolnego.

 • możesz zapisać się na kurs w lipcu, w sierpniu bądź we wrześniu
 • w pakiecie otrzymasz 96 lekcji 45-minutowych
 • zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu (pon., wt., śr.) po 4 lekcje
 • wybierz godzinę: 8:00, 10:00, 16:00, 17:00, 18:00
 • cena: 2 raty po 599 zł

„Semestr w miesiąc”

Chciałbyś opanować w cztery tygodnie zagadnienia, którym w roku szkolnym poświęcany jest cały semestr nauki? Wybierz kurs „Semestr w miesiąc”. Błyskawiczne i satysfakcjonujące efekty wliczone zostały w cenę – postaw na miesiąc z hiszpańskim i przejdź od października do wyższej grupy zaawansowania. 

 • start kursu: lipiec, sierpień, wrzesień
 • liczba zajęć: 48 lekcji 45-minutowych (3 razy w tygodniu po 4 lekcje)
 • dni i godziny zajęć: od poniedziałku do czwartku o 8:00, 11:15, 16:00, 17:00, 18:00
 • cena: 599 zł

Face to face z hiszpańskim – kurs indywidualny

Nie pasują Ci terminy naszych zajęć grupowych z j. hiszpańskiego? Dla osób takich jak Ty zamieściliśmy w naszej ofercie kursy indywidualne. Będziesz mógł wybrać dni i godziny spotkań z lektorem. Możesz liczyć także na spersonalizowany program nauczana, lektor przyjedzie we wskazane przez Ciebie miejsce. Zapraszamy i gwarantujemy elastyczność oraz maksymalne efekty!

 • w przypadku kursów indywidualnych harmonogram zajęć oraz tematyka zależy od potrzeb ucznia

 

Wakacyjny kurs konwersacyjny

Kursy konwersacyjne organizujemy dla wszystkich osób, które chcą płynnie i bezbłędnie mówić po hiszpańsku. Boisz się odezwać? Pomożemy Ci przełamać barierę językową w zaledwie dwa tygodnie. Ten rodzaj kursu jest także świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie chcą w wakacje tracić kontaktu z j. hiszpańskim. W zależności od wyboru Kursanta, istnieje również możliwość uczestniczenia w zajęciach gramatycznych.

 • start zajęć: lipiec, sierpień, wrzesień
 • kurs składa się z 16 lekcji (45 min.)
 • częstotliwość zajęć: 2x w tygodniu po 4 lekcje
 • terminy: wtorki i piątki; 8:00, 10:30, 16:00, 17:00, 18:00
 • cena: 279 zł
 

Postanowiłam, że wakacje to czas inwestycji w siebie - w swój rozwój. W trakcie roku nie miałam na to czasu- praca, dzieci, inne obowiązki. Zawsze coś. Uwielbiam kulturę Hiszpanii i zawsze chciałam poznać choćby podstawy języka hiszpańskiego. Tym bardziej, że we wrześniu mieliśmy zaplanowany wyjazd zagraniczny. Dwumiesięczny wakacyjny kurs intensywny pozwolił mi zaznajomić się nie tylko z podstawami języka. Świetna lektorka- Noelia Gabas wprowadziła nas w hiszpański klimat.

Basia, kursantka Profi -Lingua 2016

Chciałbyś rozpocząć naukę j. hiszpańskiego w Profi-Lingua w Krakowie? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST

Zapraszamy w wakacje. Do zobaczenia na zajęciach w siedzibie naszej szkoły – ul. Podwale 7!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem