Kurs języka hiszpańskiego w Krakowie

Rozwiąż TEST - sprawdź, jaką grupę możemy Ci zaproponować! Dowiedz się więcej- zadzwoń 12 426-16-01.
Liczba miejsc w grupach jest ograniczona.
 

Hola! Chciałbyś rozpocząć lub kontynuować naukę j. hiszpańskiego w przyjaznej atmosferze? Wybierz Profi-Lingua w Krakowie, a Twoje zajęcia będą prowadzić najlepsi lektorzy oraz native speakerzy w mieście! Naszym Kursantom gwarantujemy wysoką jakość kształcenia, bogaty pakiet lekcyjny oraz szeroki wybór terminów. Pamiętaj: tylko w Profi-Lingua możesz uczyć się drugiego języka gratis! 

Jesteś zainteresowany? Wypełnij FORMULARZ lub rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w celu omówienia szczegółów kursu oraz zaproponujemy Ci przydział do odpowiedniej grupy zaawansowania. 

Już po kilku lekcjach zaczniesz mówić z większą płynnością i pewnością! 

Hiszpański w Profi-Lingua

Lubimy zaskakiwać naszych Kursantów. Sprawiać, że zajęcia są ciekawe i twórcze. Nie lubimy jednak długo pozostawiać naszych Słuchaczy w niepewności. Właśnie dlatego teraz zdradzimy Ci, dlaczego powinieneś wybrać zajęcia z języka hiszpańskiego w Profi-Lingua w Krakowie.

 • nauka języka hiszpańskiego to poważna sprawa. Nie możemy zatem nie przekazać Ci ważnych informacji na temat metody nauczania:
   
  • zajęcia prowadzone są za pomocą metody komunikatywnej. Praca w grupie, zadania, scenki sytuacyjne. Chcemy, aby nasi uczniowie chętnie angażowali się w działania, dzięki którym nauka j.hiszpańskiego będzie łatwiejsza. Nad poprawnym przebiegiem zadań czuwają profesjonalni i zaangażowani lektorzy. Podczas zajęć posługujesz się j.hiszpańskim (po polsku porozmawiasz w domu)
    
 • testy, zadania, ćwiczenia. Kurs języka hiszpańskiego będzie obfitował w różnego rodzaju "motywatory". Wynika to z faktu, iż dbamy o wysoki poziom nauczania w naszej szkole. Z tego powodu wprowadziliśmy system jakości Profi-Lingua Quality Control. Monitorujemy indywidualne postępy naszych Kursantów, tak by móc zapewniać im gwarancję zdania egzaminów z j.hiszpańskiego 
   
 • prowadzimy kursy dla dzieci i dorosłych, uczymy w grupach i indywidualnie- oznacza to, że tylko od Ciebie zależy, w jaki sposób będziesz zdobywać wiedzę. Damy Ci możliwości i wskazówki, w jaki sposób uczyć się j.hiszpańskiego najbardziej efektywnie

Ogólne kursy j.hiszpańskiego 

Standardowy kurs języka hiszpańskiego, odbywający się w Profi-Lingua obejmuje do 152 lekcji 45 min w roku.
Ponadto, w ramach Twojego kursu otrzymujesz:

 • do 40 godzin bezpłatnych konwersacji, warsztatów lingwistycznych lub powtórek do egzaminów
 • dostęp do zasobów biblioteki i mediateki 
 • możliwość korzystania ze Strefy Słuchacza, platformy e-learningowej
 • możliwość nauki DRUGIEGO JĘZYKA OBCEGO gratis

Jednym z naszych wyróżników, jest chęć dopasowywania się do zmieniających potrzeb naszych Kursantów. Dziś znajomość jednego języka obcego już nie wystarcza. Mając tego świadomość, możemy zaoferować naszym Kursantom możliwość nauki drugiego języka obcego na poziomie początkującym- zupełnie za darmo. Ucząc się j.hiszpańskiego, masz zatem dodatkowo możliwość rozwijania zasobu słownictwa z innego języka obcego. 

Egzaminacyjne kursy j.hiszpańskiego w Profi-Lingua

Jeśli Twój poziom znajomości języka hiszpańskiego to conajmniej B2, możemy zaproponować Ci uczestnictwo w kursie egzaminacyjnym, przygotowującym do zdawania egzaminu TELC (The European Language Certificates). W trakcie zajęć, nasi lektorzy z j.hiszpańskiego zaznajomią Cię ze strukturą i wymogami stosowanymi w odniesieniu do oceny tego egzaminu. W trakcie kursu, będziesz mieć możliwość rozwiązywania zadań. Poznasz zagadnienienia gramatyczne, z jakimi zmierzysz się podczas właściwego egzaminu z j.hiszpańskiego.

Przekonaj się, że nauka hiszpańskiego może być prawdziwą przyjemnością.
Do zobaczenia na zajęciach!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem