Kurs niemieckiego dla firm w Krakowie

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Coraz więcej polskich przedsiębiorstw odnosi sukcesy na rynku zagranicznym. Z tego względu szkoła Profi-Lingua w Krakowie przygotowała ofertę kursów językowych dla firm. Wśród nich znalazł się kurs języka niemieckiego – języka uznanego za urzędowy w sześciu krajach Europy.

Niemiecki dla firm w Profi-Lingua

Szkoła Profi-Lingua działa w Polsce już od 24 lat. Przez ten czas udało nam się zrealizować kursy językowe dla ponad 1000 firm. Do tego grona może dołączyć każde krakowskie przedsiębiorstwo. 

Nauczymy Państwa pracowników jak negocjować, prowadzić prezentację, korespondencję czy spotkania biznesowe w języku niemieckim. Na zajęciach na życzenie Klienta wprowadzamy również słownictwo obowiązujące w branży, w której specjalizuje się konkretna firma. Program kursu języka niemieckiego dla firm jest przygotowywany przez naszych wykwalifikowanych nauczycieli, a następnie konsultowany z Państwem. Na pierwszym miejscu stawiamy bowiem oczekiwania Klienta i jego wizję kursu. 

Język niemiecki dla firm 

Kursy języka niemieckiego dla firm są dostosowywane do potrzeb i celów konkretnego przedsiębiorstwa. Prowadzimy zajęcia z języka ogólnego, biznesowego oraz kursy konwersacyjne. Managerowie mogą skorzystać z kolei z oferty kursu intensywnego języka niemieckiego.

Przed pierwszymi zajęciami z kursu języka niemieckiego przeprowadzimy w Państwa firmie audyt i poprosimy pracowników o wypełnienie ankiety oraz rozwiązanie testu znajomości języka niemieckiego. Wyniki audytu stanowią dla nas informację nie tylko o poziomie znajomości języka przez pracowników firmy, ale również o ich oczekiwaniach względem kursu. Te wiadomości pozwolą nam przygotować wyjątkową i odpowiednią ofertę.

Zajęcia z języka niemieckiego dla firm

Zajęcia z języka niemieckiego odbywają się w naszej siedzibie przy ul. Podwale w centrum Krakowa bądź w Państwa firmie. Naszym klientom pozostawiamy możliwość wyboru dogodnych terminów zajęć, ich częstotliwości oraz długości trwania kursu. Mogą Państwo dołączyć do grona Klientów szkoły językowej Profi-Lingua w każdej chwili, niezależnie od harmonogramu roku szkolnego. 

Kurs dla firm- zalety

Ogromną zaletą kursu firmowego z języka niemieckiego jest jego ścisłe dopasowane do Państwa potrzeb. Może on mieć charakter konwersacji  lub obejmować ćwiczenie wszystkich sprawności językowe. W trakcie zajęć wykorzystujemy materiały z życia codziennego takie jak np. artykuły prasowe. Przeprowadzamy symulację zdarzeń, w których Państwa pracownicy muszą wykazać się znajomością języka niemieckiego. Szkolenie ma na celu jak największą aktywizację uczestników. 

Organizacja szkolenia z j.niemieckiego:

  • ustalamy charakter kursu 
  • przeprowadzamy testy poziomujące
  • proponujemy podział na odpowiednie grupy
  • przygotowujemy dostosowany do Państwa rozkład zajęć


Opiekę nad kursami firmowymi j.niemieckiego sprawuje nasz koordynator ds. Klientów Kluczowych i szkoleń firmowych- Pani Karolina Szyk. 

Kurs języka niemieckiego dla firm- kontakt:

Karolina Szyk Specjalista ds. Klientów Kluczowych i kursów firmowych 
kszyk@profi-lingua.pl 

Profi-Lingua Kraków 
ul. Podwale 6-7 
Tel. 12 426 16 01/02/03 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem