Intensywny kurs niemieckiego w Krakowie

Nauka języka niemieckiego zawsze wymaga zaangażowania i dużo poświęconego czasu. Zdarzają się jednak sytuacje, w których tego czasu nie mamy. Co wówczas należy zrobić? Gdzie szukać rozwiązania? Odpowiedź jest prosta: w krakowskim oddziale szkoły Profi-Lingua! Nasza oferta obejmuje intensywne kursy j. niemieckiego. Wybierając tego typu zajęcia, wybierasz szybkie i satysfakcjonujące efekty!

Kurs intensywny w Profi-Lingua

  1. Przygotujemy Cię do posługiwania się j. niemieckim w życiu prywatnym oraz zawodowym.
  2. W trakcie zajęć będziesz rozwijał wszystkie podstawowe sprawności językowe.
  3. Największy nacisk kładziemy na umiejętność prowadzenia konwersacji.
  4. Każda lekcja będzie dla Ciebie okazją do poznawania zasad gramatyki niemieckiej i nowych słówek.
  5. Będziesz miał kontakt z żywym językiem – korzystamy z autentycznych materiałów prasowych oraz telewizyjnych.
  6. Prowadzimy kursy intensywne dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania.

Pakiet 110 lekcji języka niemieckiego!

Intensywny kurs j. niemieckiego w naszej szkole to aż 110 lekcji 45-minutowych w semestrze: 90 lekcji obowiązkowych oraz 20 dodatkowych konwersacji. Jeżeli nie zadowala Cię ta liczba, zawsze możesz wziąć udział w bezpłatnych warsztatach gramatycznych i fonetycznych, które organizujemy w Profi-Lingua.

Pakiet Kursanta obejmuje także indywidualne konsultacje z lektorem prowadzącym oraz dostęp do biblioteki i mediateki językowej. Zapisując się na zajęcia, otrzymasz również login do platformy e-learningowej e-Akademia, dzięki której będziesz mógł kontynuować naukę niemieckiego w zaciszu domowym.

Cena całego kursu to 999zł lub w ratach 277zł+400zł+400zł

Wybierz drugi język!

Wszyscy uczestnicy intensywnego kursu j. niemieckiego mogą zapisać się na bezpłatne zajęcia z innego języka obcego na poziomie dla osób początkujących. Czyli płacisz za jeden, uczysz się dwóch. Chcesz wiedzieć więcej? Zapytaj o szczegóły w naszym sekretariacie.

Zapisy na kurs intensywny

Podjąłeś decyzję, że chcesz rozpocząć naukę j. niemieckiego w Profi-Lingua w trybie intensywnym? Wypełnij FORMULARZ (dla osób na poziomie początkującym) albo rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Pracownicy naszej szkoły skontaktują się z Tobą telefonicznie, odpowiedzą na wszystkie pytania oraz zaproponują Ci przydział do grupy zaawansowania.

UWAGA: Kursy intensywne j. niemieckiego to kursy semestralne. Zajęcia rozpoczynają się w październiku lub w marcu.

Gdzie odbywają się zajęcia z j. niemieckiego?

Wszystkie zajęcia dodatkowe i obowiązkowe odbywają się w siedzibie szkoły Profi-Lingua przy ul. Podwale 7 w Krakowie. Lokalizacja w samym centrum gwarantuje Ci dogodny dojazd z każdej dzielnicy miasta. Przekonaj się o tym – odwiedź nas! Zapraszamy!

Intensywny kurs j. niemieckiego to świetne wyniki w świetnym czasie!

Nie wahaj się dłużej – lepszej oferty nie znajdziesz!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem