Maturalny kurs niemieckiego w Krakowie

Wypełnij formularz! Zdobądź specjalny rabat na kurs maturalny

Imię i nazwisko
Telefon
Adres e-mail
Miasto
Treść pytania
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych, poprzez kanały :
Telefon E-mail SMS

Wizja zbliżającej się matury z j.niemieckiego może wzbudzać niepokój wielu licealistów. Już od pierwszej klasy, nauczyciele nieustannie przypominają uczniom o egzaminach końcowych. Jak pozbyć się tego narastającego stresu? Przede wszystkim należy zasiąść do nauki. Lektorzy Profi-Lingua chętnie pomogą Wam, drodzy Maturzyści, w zdaniu egzaminu maturalnego z języka niemieckiego.

Matura z j.niemieckiego

Szkoła Profi-Lingua w Krakowie od lat organizuje kursy maturalne z języka niemieckiego. Naszych uczniów przygotowujemy do zdawania matury podstawowej i matury rozszerzonej w obu formach: zarówno w jej formie pisemnej, jak i ustnej.

Maturalny kurs języka niemieckiego w Krakowie trwa od października do kwietnia, czyli siedem miesięcy. Chcemy mieć pewność, że zdążymy Cię w tym czasie przygotować do egzaminu i będziesz usatysfakcjonowany ze swojego wyniku maturalnego. Twój sukces- będzie naszym sukcesem.

Przygotowanie do matury z języka niemieckiego 

Program maturalnego kursu z języka niemieckiego w Krakowie, który oferujemy, został przygotowany przez egzaminatorów maturalnych. W czasie zajęć, pracujemy na autentycznych materiałach maturalnych. Chemy sprawić, by żadne zadanie w arkuszu egzaminacyjnym z j.niemieckiego Cię nie zaskoczyło. Wszystkie lekcje mają miejsce w siedzibie naszej szkoły w samym centrum Krakowa – przy ul. Podwale 6-7. Kursy prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę lektorską.

Zajęcia mogą odbywać się 2 razy w tygodniu po dwie 45-minutowe lekcje lub jeden raz w tygodniu po 4 lekcje 45-minutowe–  w piątki lub w soboty. Oferujemy zatem trzy godziny przygotowań do matury z języka niemieckiego tygodniowo. Kurs maturalny z języka niemieckiego w Krakowie obejmuje w sumie 90 obowiązkowych lekcji 45-minutowych.

W pakiecie do Twojego kursu maturalnego z j.niemieckiego, oferujemy bezpłatnie:

  • do 40 lekcji dodatkowych konwersacje 
  • warsztaty językowe (fonetyczne i gramatyczne) 
  • konsultacje z lektorem  
  • dostęp do biblioteki, mediateki i akademii językowej (e-learning)
  • w naszej szkole przeprowadzamy również próbną maturę z niemieckiego

Kursy maturalne na 5+

Decydując się na maturalny kurs języka niemieckiego w szkole w Krakowie, będziesz mógł skorzystać z naszej specjalnej oferty „Drugi język gratis!” i równolegle rozpocząć naukę wybranego języka obcego na poziomie początkującym. Dłużej się nie zastanawiaj. To najlepsza oferta w Krakowie.

Zdaj bez stresu.
Przygotuj się do matury z j.niemieckiego w Profi-Lingua. Czekamy na Ciebie!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem