Kurs języka portugalskiego w Krakowie

Językiem portugalskim posługuje się aż 250 milionów osób na całym świecie! Chcieliby Państwo dołączyć do tego grona? Zapraszamy zatem na indywidualny kurs portugalskiego w Profi-Lingua. Naszym Słuchaczom od lat zapewniamy elastyczność i komfort zarówno w kwestii programu nauczania, jak i organizacji szkolenia.

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę?

  • w Profi-Lingua gwarantujemy profesjonalne podejście i wysoką jakość kształcenia, czego dowodem są przyznane nam nagrody oraz wyróżnienia m.in. Grand Prix Laur Klienta
  • indywidualny kurs j. portugalskiego mogą Państwo rozpocząć w dowolnym terminie, niezależnie od harmonogramu roku szkolnego i podziału na semestry
  • zapewniamy Słuchaczom możliwość wyboru dni tygodnia oraz godzin, w których będą odbywać się zajęcia, dlatego nasza oferta jest atrakcyjna dla osób pracujących
  • program nauczania opracowujemy w porozumieniu z Kursantem – u nas mają Państwo decyzyjny głos w kwestii zagadnień poruszanych podczas lekcji języka portugalskiego

Korepetycje z języka portugalskiego?

Indywidualny kurs w Profi-Lingua to zajęcia face to face. Skojarzenie z tradycyjnymi korepetycjami z języka portugalskiego jest zatem jak najbardziej na miejscu. Główna różnica polega na tym, że wybierając naszą ofertę, nie muszą się Państwo martwić poszukiwaniami profesjonalnego lektora i innymi sprawami organizacyjnymi. Bierzemy na siebie opracowanie programu kształcenia oraz zgranie dogodnych dla Państwa terminów z grafikiem nauczyciela. Komfort naszych Słuchaczy stawiamy bowiem na pierwszym miejscu.

Nasi Słuchacze mają rzeczywisty wpływ na tematykę zajęć, niemniej nad odpowiednim doborem treści nauczania czuwa metodyk. Prawidłowo opracowany program stanowi podstawę efektywności całego kursu.

Podczas indywidualnych lekcji korepetytor całą swoją uwagę poświęca jednemu Słuchaczowi. Podnosi to motywację Kursanta oraz umożliwia dopasowanie tempa nauki do jego możliwości językowych. Zagadnieniom trudniejszym i sprawiającym uczniowi problem nauczyciel poświęca więcej czasu. Równocześnie lektor ma szansę lepiej poznać zainteresowania Słuchacza i uwzględnić je podczas zajęć, a jak wiadomo – im tematyka lekcji jest atrakcyjniejsza, tym nauka staje się przyjemniejsza i efektywniejsza.

Tematyka zajęć – szeroki wybór!

W Profi-Lingua w kwestii tematyki zajęć nie stawiamy granic! Przygotowujemy naszych Kursantów do posługiwania się j. portugalskim zarówno w życiu codziennym, jak w zawodowym. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo kursy języka ogólnego oraz kursy języka specjalistycznego, obejmujące m.in. język medyczny, prawniczy czy biznesowy. Nasi wykwalifikowani lektorzy na życzenie Słuchacza wprowadzają słownictwo branżowe.

Przygotowujemy Kursantów do wyjazdów zagranicznych. Prowadzimy również kursy konwersacyjne, podczas których szczególny nacisk kładziemy na umiejętność rozmowy. Osobom, którym zależy na szybkich efektach, oferujemy szkolenia intensywne z j. portugalskiego.

Gdzie odbywa się kurs indywidualny?

Zajęcia z kursu indywidualnego języka portugalskiego mogą odbywać się w miejscu wskazanym przez Słuchacza bądź w siedzibie Profi-Lingua w samym centrum Krakowa przy ul. Podwale. Dokładna lokalizacja ustalana jest w porozumieniu z Kursantem podczas zapisu.

Uwaga: na terenie miasta zapewniamy bezpłatny dojazd lektora do ucznia!

Zajęcia indywidualne z j. portugalskiego w Krakowie

Jeżeli chcą Państwo poznać szczegóły naszej oferty, prosimy o kontakt z p. Karoliną Szyk:

kszyk@profi-lingua.pl, tel. 12 426-16-01/02/03

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem