Kurs rosyjskiego dla firm w Krakowie

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Jeśli są Państwo zainteresowani pozyskiwaniem nowych klientów i partnerów biznesowych z Rosji, warto zainwestować w kurs języka rosyjskiego dla pracowników. Takie podejście na pewno ułatwi Państwu drogę i wpłynie korzystnie na wizerunek przedsiębiorstwa.

Rosyjski dla firm w Krakowie

Kursy dla firm w krakowskim oddziale Profi-Lingua mają podobne założenia jak kursy indywidualne w naszej szkole. Co to oznacza w praktyce? Mają Państwo wpływ na program nauczania oraz charakter kursu.

Oczekują Państwo od swoich pracowników umiejętności swobodnej komunikacji w języku rosyjskim? Kurs przybierze formę kursu konwersacyjnego. Zależy Państwu na jak najszybszych efektach nauki języka rosyjskiego u przedstawicieli kadry managerskiej? Zaproponujemy kurs intensywny. Chcieliby Państwo, aby pracownicy nauczyli się prowadzić prezentację, korespondencję i negocjacje w języku rosyjskim? Oferujemy warsztaty, po których żadna z wymienionych sytuacji nie będzie stanowiła dla Państwa pracowników problemu.

Zanim rozpoczną się zajęcia, przeprowadzamy w firmie audyt językowy, który pozwala nam określić poziom znajomości języka rosyjskiego przez pracowników. Na jego podstawie dzielimy uczestników kursu na grupy o odpowiednim poziomie zaawansowania.

Zajęcia dla firm w Krakowie 

O terminach zajęć, częstotliwości i ich liczbie decyduje Klient. W Państwa rękach pozostawiamy także wybór miejsca spotkań pracowników z naszym korepetytorem. Lekcje mogą odbywać się bezpośrednio w firmie bądź w siedzibie Profi-Lingua przy ul. Podwale 6-7 (w przypadku dostępności sal). Kursy języka rosyjskiego dla firm w Profi-Lingua wybrały już tysiące przedsiębiorstw w Polsce. Zapraszamy Państwa do tego grona.

Kurs firmowy języka rosyjskiego-zalety:

  • gwarancja wyboru odpowiedniego lektora
  • kurs dostosowany tematycznie
  • elastyczny grafik zajęć z języka rosyjskiego
  • start zajęć w wybranym przez Państwa terminie 

Ogromną zaletą firmowego kursu języka rosyjskiego jest jego elastyczność. Zajęcia będą prowadzone pod określonym przez Państwa kątem. Może to być kurs konwersacyjny, kurs podnoszący umiejętności posługiwania się językiem rosyjskim w danych sytuacjach biznesowych. Kurs będzie oparty na materiałach ze współczesnych mediów, z których treścią mogą zetknąć się Państwa pracownicy. W trakcie kursu będą przeprowadzane krótkie testy, pozwalające na określenie postępów w nauce. 

Organizacja szkolenia:

  • Proszę określić na czym szczególnie Państwu zależy
  • Przeprowadzimy testy poziomujące i dokonamy podziału na grupy
  • Wspólnie ustalimy dogodny dla Państwa harmonogram zajęć


Nad całością szkolenia czuwa nasz koordynator ds. Klientów Kluczowych i szkoleń firmowych Pani Karolina Szyk. 

Język rosyjski dla firm- kontakt:

Karolina Szyk Specjalista ds. Klientów Kluczowych i kursów firmowych 

kszyk@profi-lingua.pl
Profi-Lingua Kraków 
ul. Podwale 6-7 
Tel. 12 426 16 01/02/03 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem