Indywidualny kurs rosyjskiego w Krakowie

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu każdy Polak znał język rosyjski, chociażby w stopniu komunikatywnym. Został on jednak strącony z podium przez język angielski, kiedy tylko sytuacja geopolityczna naszego kraju uległa zmianie. Czy warto uczyć się języka rosyjskiego w dzisiejszych czasach? Warto. Nadal jego znajomość jest mile widziana przez krakowskich pracodawców i może okazać się potrzebna na ścieżce kariery zawodowej. 

Korepetycje z języka rosyjskiego w Profi-Lingua

Kursy face-to-face z języka rosyjskiego w Krakowie cechuje indywidualne podejście do ucznia. Nasi lektorzy to wykwalifikowani i doświadczeni korepetytorzy. Wykorzystując swoją wiedzę i doświadcznie w nauczaniu języka rosyjskiego, tworzą spersonalizowany program nauczania. Biorą przy tym pod uwagę sugestie, oczekiwania i cele Słuchacza.

Na życzenie Kursantów, w treści kształcenia wprowadzane jest słownictwo branżowe. Planując przebieg kursu, lektorzy starają się uwzględniać także zainteresowania Słuchacza. Dzięki temu, Kursant czuje się dodatkowo zmotywowany do intensywnej nauki języka rosyjskiego.

Indywidualny kurs – indywidualne podejście

Indywidualny kurs języka rosyjskiego w Profi-Lingua w Krakowie może rozpocząć każdy, niezależnie od stopnia znajomości języka. Zapraszamy zarówno osoby początkujące, jak i tych słuchaczy, którzy z nauką języka rosyjskiego mieli już wcześniej styczność. 

Indywidualny kurs języka rosyjskiego w Profi-Lingua w Krakowie przeznaczony jest dla wszystkich, którzy cenią sobie formę bezpośrednich korepetycji. Oferujemy naszym Słuchaczom możliwość regularnych i bezpośrednich spotkań z lektorem. Kursy mają formę zajęć face to face.

Kurs języka rosyjskiego szyty na miarę

Szanujemy Państwa czas, dlatego w Profi-Lingua pozostawiamy Kursantom dużą dowolność w wyborze terminów spotkań. Jesteśmy w stanie zorganizować zajęcia indywidualne z języka rosyjskiego w różnych terminach. Zależy nam na dostosowaniu spotkań ściśle do Państwa potrzeb i dyspozycyjności.

W ramach dostępności sal, zajęcia mogą odbywać się w siedzibie naszej szkoły w centrum Krakowa przy ul.Podwale 6-7 lub w wyznaczonym przez Państwa miejscu. 

Kursy indywidualne w Krakowie-kontakt:

Wszelkich szczegółów udzieli Państwu p. Karolina Szyk 

kszyk@profi-lingua.pl, tel. 12 426-16-01/02/03

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem