Wakacyjny kurs rosyjskiego w Krakowie

Chciałbyś rozpocząć bądź kontynuować naukę j. rosyjskiego w okresie wakacyjnym? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość: w Profi-Lingua prężnie działamy w miesiącach letnich i organizujemy specjalne kursy, dla takich osób jak Ty!

Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz rodzaj zajęć, który odpowiada Twoim potrzebom, a następnie wypełnij FORMULARZ lub rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, omówimy szczegóły oraz zaproponujemy Ci odpowiednią grupę zaawansowania.

Wakacje z j. rosyjskim w Krakowie

W szkole Profi-Lingua w Krakowie przygotowaliśmy z myślą o naszych Słuchaczach aż pięć rodzajów kursu j. rosyjskiego, które organizujemy od lipca do września. Należą do nich:

Kurs „Rok w dwa miesiące”

Uczestnicy kursów „Rok w dwa miesiące” w ciągu zaledwie ośmiu tygodni zapoznają się z materiałem, który w normalnym trybie jest omawiany przez cały rok szkolny. Udział w tego typu zajęciach z j. rosyjskiego umożliwia jesienią kontynuowanie nauki w grupie na wyższym poziomie zaawansowania. Chociaż kurs ma charakter intensywny, lekcje odbywają się w przyjaznej, wakacyjnej atmosferze.

 • start: lipiec, sierpień, wrzesień
 • ilość zajęć: 96 lekcji 45-minutowych
 • 3 x w tyg. po 4 lekcje
 • terminy: pon., wt., czw.
 • godziny do wyboru: 8:00, 10:00, 16:00, 17:00, 18:00
 • cena: 2 raty po 599 zł

Kurs  „Semestr w miesiąc”

Kurs „Semestr w miesiąc” przeznaczony jest dla wszystkich osób nastawionych na osiągnięcie sukcesu w bardzo krótkim czasie. Zajęcia zostały rozplanowane na cztery tygodnie. Podczas lekcji Słuchacz przyswaja bądź powtarza dużą partię materiału, dlatego udział w kursie umożliwia kontynuację nauki j. rosyjskiego na wyższym poziomie w nadchodzącym roku szkolnym.

 • start zajęć: lipiec, sierpień, wrzesień
 • ilość lekcji: 48 lekcji 45-minutowych
 • częstotliwość: 3x w tygodniu po 4 lekcje
 • terminy zajęć: od pon. do czw.
 • godziny: 8:00, 11:15, 16:00, 17:00, 18:00
 • cena: 599 zł 

Indywidualny kurs j. rosyjskiego w Krakowie

W wakacje organizujemy także indywidualne kursy j. rosyjskiego. Stanowią one świetne rozwiązanie dla osób zapracowanych. Każdy Słuchacz, który zdecyduje się na zajęcia face to face w Profi-Lingua w Krakowie, może liczyć na harmonogram i tematykę dopasowaną do swoich potrzeb oraz oczekiwań. Podczas opracowywania programu nauczania uwzględniamu także wiek i zainteresowania ucznia. Zapraszamy tych z Państwa, dla których istotne są komfort i elastyczność.

Dlaczego warto wybrać wakacyjny kurs języka rosyjskiego w Profi-Lingua?

Wakacje są wspaniałym momentem, zarówno na odświeżenie wiadomości z zakresu znajomości języka rosyjskiego, jak i na rozpoczęcie nauki od podstaw. Zrób sobie prezent i dołącz do nas. Zainwestuj w swój rozwój, marzenia, zainteresowania, [na które zwyczajnie w roku szkolnym nie masz czasu], a już jesienią zapragniesz kontynuować tę wspaniałą przygodę. Czekam na Was! smiley

Agnieszka, lektor języka rosyjskiego 

 

Nigdy bym nie przypuszczała , że kurs językowy może dać tyle radości i być tak efektywny. Spędziłam w Profi Lingua bardzo miłe chwile, a najwieksze postępy zauważyłam w poprawie płynności moich wypowiedzi. Polecam wszystkim! smiley

Kamila, kursanta Profi- Lingua 2016

Jeżeli jesteś zainteresowany wakacjami z j. rosyjskim, rozwiąż BEZPŁATNY TEST.

Nie czekaj dłużej! Spędź lato z Profi-Lingua i ciesz się szybkimi postępami!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem