Kurs języka rosyjskiego w Krakowie

Rozwiąż TEST - sprawdź, jaką grupę możemy Ci zaproponować! Dowiedz się więcej- zadzwoń 12 426-16-01.
Liczba miejsc w grupach jest ograniczona.
 

Coraz częściej mówi się, że znajomość jednego języka obcego we współczesnym świecie nie wystarcza. Polacy biorą sobie tę opinię do serca, ale zazwyczaj stawiają na naukę języków państw zachodnich. Tymczasem język rosyjski jest równie mile widziany na rynku pracy i otwiera wiele nowych możliwości. Możesz się go uczyć u nas – w szkole Profi-Lingua w Krakowie.

Kurs języka rosyjskiego w Krakowie

Standardowe kursy języka rosyjskiego, to pakiety zajęć idealne dla osób, które marzą o swobodnej komunikacji w języku rosyjskim. W trakcie spotkań, nauczamy języka ogólnego. Jego znajomość przyda się zarówno w sytuacjach codziennych, jak i w budowaniu relacji zawodowych. Przed rozpoczęciem nauki kursantów, którzy uczyli się już języka rosyjskiego, prosimy o rozwiązanie testu poziomującego. Po otrzymaniu wyniku, jesteśmy w stanie zaproponować odpowiednią grupę, przedstawić program nauczania. BEZPŁATNY TEST 

Wypełnij FORMULARZ, jeśli chcesz zacząć naukę języka rosyjskiego od podstaw

Kursy języka rosyjskiego w grupach

Kursy standardowe prowadzone w Profi-Lingua, to zajęcia w niewielkich grupach. Program nauczania realizowany jest od października do czerwca. O przynależności do konkretnej grupy decyduje poziom znajomości języka rosyjskiego, ustalony na podstawie testu z j.rosyjskiego. 

Standardowy kurs języka rosyjskiego dzieli się na dwa semestry. Roczny kurs kończymy testem wewnętrznym, po którym uczestnicy otrzymają zaświadczenie o ukończeniu kursu wraz z opinią opisową w języku rosyjskim. Ukończenie dwóch semestrów nauki oznacza możliwość kontynuacji nauki na wyższym poziomie zaawansowania.

Częstotliwość zajęć z j.rosyjskiego:

Kursanci mogą wybrać dogodną dla siebie częstotliwość spotkań – oferujemy zajęcia z j.rosyjskiego:

  • dwa razy w tygodniu w poniedziałki/środy lub wtorki/czwartki po 2 lekcje x 45 min. 
  • raz w tygodniu w piątek lub w sobotę po 4 lekcje x 45 min. 

Łącznie zapewnimy Ci do 152 lekcji 45-minutowych w roku. Uczestnicy standardowych kursów z języka rosyjskiego mają również możliwość skorzystania z bezpłatnego pakietu dodatkowych lekcji - do 40 warsztatów gramatycznych, fonetycznych i konwersacji. Ponadto, zachęcamy naszych Słuchaczy do korzystania z biblioteki, mediateki i akademii językowej. Zdobytą podczas zajęć wiedzę utrwalać można za pomocą ćwiczeń powtórkowych oraz używając programu do nauki słówek.

Kurs egzaminacyjny z języka rosyjskiego

Na wyższych poziomach zaawansowania prowadzimy kursy egzaminacyjne przygotowujące do egzaminu TELC (The European Language Certificates). Ćwiczymy różne rodzaje zadań, z którymi słuchacze spotkają się na egzaminie z języka rosyjskiego. Podczas zajęć, doskonalimy umiejętności kursantów w zakresie komunikowania się, pisania, czytania i rozumienia ze słuchu. Wzbogacamy zasób słownictwa i utrwalamy gramatykę.

Drugi Język Gratis!

UWAGA: Osoby uczęszczające na kursy grupowe z języka rosyjskiego mogą skorzystać z wyjątkowej oferty „Drugi język gratis” i rozpocząć naukę drugiego języka na poziomie podstawowym w naszej szkole za darmo!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem