Indywidualny kurs szwedzkiego w Krakowie

Język szwedzki na chwilę obecną nie należy do grona najpopularniejszych języków obcych wśród Polaków. Czy warto zatem zainwestować czas i pieniądze w jego naukę? Odpowiedź jest prosta: zdecydowanie tak. Coraz więcej przedsiębiorstw szuka bowiem pracowników, którzy posługują się tym językiem. Jego znajomość nie tylko ułatwia zdobycie zatrudnienia, ale także gwarantuje atrakcyjne zarobki. Dlatego nie mogliśmy pominąć szwedzkiego w naszej ofercie kursów indywidualnych.

Kurs indywidualny w Profi-Lingua – zalety

  • dobór charakteru oraz tematyki kursu do potrzeb Słuchacza
  • elastyczność w wyborze terminów zajęć
  • bezpłatny dojazd lektora do ucznia
  • możliwość nauki słownictwa specjalistycznego
  • zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę lektorską

Szwedzki w Profi-Lingua – spersonalizowana oferta

W Profi-Lingua dla każdego uczestnika kursów indywidualnych tworzymy wyjątkową, spersonalizowaną ofertę. Podczas jej opracowywania uwzględniamy m.in. wiek Słuchacza, jego poziom znajomości języka, oczekiwania, potrzeby, a także zainteresowania. Zależy nam, aby treści kształcenia wprowadzane podczas zajęć były atrakcyjne dla ucznia, gdyż to pobudza motywację do nauki i sprzyja osiąganiu szybkich efektów. 

Prowadzimy kursy indywidualne o różnym charakterze m.in. kursy języka ogólnego, kursy języka biznesowego, kursy konwersacyjne, kursy intensywne oraz kursy specjalistyczne. Wybór formuły szkolenia oraz tematyki pozostawiamy w rękach Słuchacza.

Zajęcia face to face

Zajęcia z indywidualnego kursu języka szwedzkiego w Profi-Lingua mają formę korepetycji i opierają się na założeniu, że bezpośrednia relacja między nauczycielem a uczniem jest podstawą sukcesu w nauce.

Lektor w trakcie lekcji całą swoją uwagę poświęca wyłącznie jednej osobie, co sprzyja szybkiemu rozpoznaniu predyspozycji językowych Słuchacza i umożliwia dostosowanie toku nauczania do jego możliwości.

Gdzie i kiedy odbywają się zajęcia?

Tym, co nas wyróżnia na rynku szkół językowych, jest elastyczność. Uczestnikom kursów indywidualnych nie narzucamy terminów zajęć i pozostawiamy możliwość wyboru najbardziej dogodnych dni i godziny spotkań z korepetytorem. Owa elastyczność dotyczy także częstotliwości oraz liczby lekcji.

Zajęcia mogą być organizowane w Państwa domu, w firmie bądź w innej wskazanej lokalizacji. W przypadku dostępności sal lekcje mogą odbywać się w naszej siedzibie przy ul. Podwale w samym centrum Krakowa.

Jak zapisać się na kurs?

Kurs indywidualny można rozpocząć w każdej chwili, niezależnie od harmonogramu roku szkolnego. W Krakowie zapraszamy do kontaktu z p. Karoliną Szyk, która przedstawi więcej szczegółów dotyczących naszej oferty.

kszyk@profi-lingua.pl, tel. 12 426-16-01/02/03

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem