Kurs włoskiego dla firm w Krakowie

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Znajomość jednego języka obcego nie wystarcza już Państwu w kontaktach z włoskimi klientami oraz partnerami biznesowymi? Możemy temu zaradzić. W ofercie Profi-Lingua znaleźliśmy bowiem miejsce na kurs języka włoskiego dla firm. Kurs, który zostanie dopasowany do Państwa potrzeb oraz oczekiwań.

Profi-Lingua- kursy firmowe

Szkoła Profi-Lingua działa na rynku szkół językowych w naszym kraju już od 24 lat. Przez ten okres zebraliśmy bogate doświadczenie w przygotowywaniu kursów językowych dla firm –współpracowaliśmy z ponad tysiącem klientów korporacyjnych. Ta liczba i nasze referencje mówią same za siebie: jesteśmy skuteczni!

Kurs języka włoskiego - czego uczymy

W ramach kursu języka włoskiego dla firm nauczymy Państwa pracowników zarówno języka ogólnego, jak i biznesowego. Przeprowadzimy warsztaty z negocjacji, korespondencji oraz prezentacji w języku włoskim. Po naszym kursie żadne spotkanie z włoskimi klientami czy partnerami biznesowymi nie będzie stanowiło dla Państwa pracowników problemu. 

Nasi lektorzy wprowadzają również na życzenia Klienta słownictwo branżowe np. słownictwo z zakresu ekonomii, marketingu, medycyny czy prawa.
Osobom na stanowiskach managerskich oferujemy kursy intensywne języka włoskiego, które przyniosą satysfakcjonujące efekty w krótkim czasie. 

Krok pierwszy: audyt

Zanim podejmiemy z Państwem współpracę przeprowadzimy w Waszej firmie audyt językowy. Zwykle przyjmuje on formę ankiety oraz testu znajomości języka włoskiego. Jego wyniki pozwolą nam rozpoznać poziom znajomości języka przez Państwa pracowników oraz ich potrzeby i oczekiwania względem kursu. Wiedzę, którą uzyskujemy po przeprowadzonym audycie, wykorzystujemy przy opracowywaniu programu szkolenia oraz przy podziale pracowników na grupy o odpowiednim poziomie zaawansowania.

Krok drugi: zajęcia z języka włoskiego

Przy układaniu harmonogramu kursu języka włoskiego ostatnie słowo pozostawiamy Klientowi – u nas mogą Państwo wybrać dogodne dla siebie i swoich pracowników terminy zajęć. W Państwa rękach pozostawiamy także decyzyjność w sprawie częstotliwości lekcji oraz ich liczby. Jesteśmy pod tym względem bardzo elastyczni. Klientom zainteresowanym kursem dla firm z języka włoskiego pozostawiamy również wybór między zajęciami z lektorem języka włoskiego bądź z native speakerem.

Zajęcia odbywają się w Państwa firmie bądź w siedzibie szkoły językowej Profi-Lingua w samym centrum Krakowa (ul. Podwale). W trakcie trwania kursu języka włoskiego nasi nauczyciele przeprowadzają testy z języka włoskiego, które pozwalają monitorować postępy Państwa pracowników w nauce. Kurs kończy się egzaminem i wydaniem imiennych certyfikatów informujących o ukończeniu szkolenia z języka włoskiego. Wszystkie krakowskie firmy zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do współpracy.

Kurs firmowy języka włoskiego

Oferta kursu firmowego z języka włoskiego została przygotowana specjalnie  dla tych z Państwa, dla których język ten ma szczególne znaczenie w Państwa branży. Może to być kurs dotyczący biznesu i ekonomii, ale również turystyki, czy też historii sztuki. Mamy szerokie możliwości dotyczące tematyki prowadzonych zajęć.

Włoski w Twojej firmie

Charakter kursu z j.włoskiego jest dopasowany do Państwa potrzeb. Może to być kurs ogólny, gdzie ćwiczone będą gramatyka, pisownia, czytanie i słownictwo. Oczekują Państwo poprawy znajomości słownictwa z danej branży? Przygotujemy kurs konwersacyjny bazujący na słownictwie z Państwa dziedziny. Chcieliby Państwo podnieść jakość wysyłanych wiadomości mailowych w języku włoskim? Będziemy pracować nad tą umiejętnością, wykorzystując autentyczne materiały.

Przebieg kursu koordynuje Pani Karolina Szyk Specjalista ds. Klientów Kluczowych i kursów firmowych. 

Język włoski dla firm-kontakt:

Karolina Szyk Specjalista ds. Klientów Kluczowych i kursów firmowych 
kszyk@profi-lingua.pl 

Profi-Lingua Kraków 
ul. Podwale 6-7 
Tel. 12 426 16 01/02/03 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem