Indywidualny kurs włoskiego w Krakowie

Dlaczego warto uczyć się języka włoskiego w Krakowie? Po pierwsze, nasze miasto jest miastem partnerskim Rzymu i Florencji. Po drugie, każdego roku rośnie liczba włoskich turystów, którzy przyjeżdżają do Krakowa. I po trzecie: wymóg znajomości języka włoskiego coraz częściej pojawia się w ofertach pracy. Chcecie Państwo podjąć wyzwanie? Zachęcamy do indywidualnej nauki języka włoskiego w Profi-Lingua!

Indywidualny kurs języka włoskiego – gdzie i kiedy?

Ofertę indywidualnych kursów języka włoskiego kierujemy przede wszystkim do osób, którym trudno znaleźć czas na naukę języka włoskiego w grupach. Wybierając kurs indywidualny w Profi-Lingua, Kursanci mają bowiem całkowitą dowolność w wyborze terminów spotkań z korepetytorem. Możemy zorganizować dla Państwa lekcje o wybranej porze dnia. Harmonogram zajęć jest przygotowywany w oparciu o informacje o dyspozycyjności Słuchacza.

W przypadku indywidualnych kursów z j.włoskiego, dowolność dotyczy wyboru nie tylko terminów zajęć, ale również miejsca spotkań. Istnieje możliwość przeprowadzenia zajęć w dogodnej dla Państwa lokalizacji. W przypadku dostępności sal wykładowych,  możliwe jest przeprowadzenie lekcji w krakowskiej siedzibie Profi-Lingua w centrum miasta. Ponadto, co bardzo ważne- kurs indywidualny języka włoskiego w Krakowie mogą Państwo rozpocząć w każdym momencie, niezależnie od roku szkolnego.

Kurs indywidualny w Profi-Lingua

Program kursu indywidualnego z języka włoskiego jest dostosowywany do potrzeb każdego Słuchacza. Przy jego opracowywaniu, korepetytor bierze pod uwagę poziom znajomości języka włoskiego Kursanta, jego oczekiwania i zainteresowania.  W trakcie zajęć indywidualnych, możliwa jest również nauka słownictwa specjalistycznego np. prawniczego, biznesowego, medycznego i innych. Wszystko zależy od preferencji Kursantów – są Państwo w tym przypadku współtwórcami programu nauczania.

Kurs indywidualny z j.włoskiego w Profi-Lingua jest kursem face to face. Oznacza to, że korepetycje z języka włoskiego mają formę bezpośrednich spotkań ucznia z lektorem. Zajęcia mogą odbywać się z nauczycielem języka włoskiego lub z native speakerem. 

Kursy indywidualne w Krakowie-kontakt:

Wszelkich szczegółów udzieli Państwu p. Karolina Szyk 

kszyk@profi-lingua.pl, tel. 12 426-16-01/02/03

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem