Wakacyjny kurs włoskiego w Krakowie

Wakacje w oddziale Profi-Lingua nie są okresem odpoczynku, lecz intensywnej pracy – naszej oraz naszych Słuchaczy. Jeżeli szukasz kursu j. włoskiego w atrakcyjnej cenie i równocześnie zależy Ci na błyskawicznych efektach, czekamy na Ciebie.

Dołącz do grona Kursantów: wypełnij FORMULARZ lub rozwiąż BEZPŁATNY TEST.

Włoski wakacyjnie w Profi-Lingua

W naszej szkole, wybierając zajęcia z j. włoskiego w okresie wakacyjnym, musisz podjąć dodatkową decyzję dotyczącą rodzaju kursu. Przygotowaliśmy dla Ciebie bowiem aż pięć opcji:

Semestr w miesiąc

Kurs j. włoskiego „Semestr w miesiąc” należy bez wątpienia do grona najbardziej intensywnych kursów w Profi-Lingua. Zajęcia możesz rozpocząć w lipcu, w sierpniu bądź we wrześniu. Jeżeli wybierzesz tę propozycję, otrzymasz w pakiecie 48 lekcji 45-minutowych. Odbywają się one cztery razy w tygodniu. Ten rodzaj kursu polecamy wszystkim osobom, które chciałyby przyswoić dużą partię materiału w bardzo krótkim czasie – przed Wami dużo nauki i dużo satysfakcji!

 • zajęcia odbywają się w poniedziałki, środy i czwartki
 • godziny zajęć: 8:00, 11:15, 16:00, 17:00, 18:00
 • cena kursu: 599 zł 

Rok w dwa miesiące

Chciałbyś od października kontynuować naukę w grupie na wyższym poziomie zaawansowania? Kurs „Rok w dwa miesiące” to świetne rozwiązanie. Otrzymasz od nas pakiet aż 96 lekcji 45-minutowych, w trakcie których będziesz miał szansę opanować materiał realizowany zwykle w ramach całego roku szkolnego. Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu (po 4 lekcje). Kurs startuje w lipcu, w sierpniu oraz we wrześniu

 • zajęcia odbywają się w poniedziałki, środy oraz czwartki 
 • godziny: 8:00, 10:15, 16:00, 17:00, 18:00
 • cena: 2 raty po 599 zł

Język włoski –  kurs indywidualny

W szkole Profi-Lingua przez cały rok organizujemy dla osób zainteresowanych indywidualne kursy j. włoskiego. Jeżeli w wakacje ciężko pracujesz i harmonogram zajęć grupowych nie odpowiada Twoim potrzebom, specjalnie dla Ciebie zorganizujemy spotkania face to face z lektorem. Sam wybierzesz dogodne terminy oraz zadecydujesz o tematyce lekcji. Zapewnimy Ci najbardziej komfortowe warunki w Krakowie. Pamiętaj: kurs indywidualny możesz zacząć, kiedy tylko zechcesz!

Wakacyjny kurs konwersacyjny

Dla wszystkich Słuchaczy, którzy chcieliby w okresie wakacyjnym popracować nad umiejętnością prowadzenia rozmowy w j. włoskim, przygotowaliśmy kursy konwersacyjne. Wybierając tę opcję, możesz być pewny, że pozbędziesz się bariery komunikacyjnej. Kursy trwają tylko 2 tygodnie, ale składają się z 16 lekcji 45-minutowych. W zależności od wyboru Kursanta, istnieje również możliwość uczestniczenia w zajęciach gramatycznych. 

 • kurs konwersacyjny możesz rozpocząć w lipcu w sierpniu lub we wrześniu
 • zajęcia odbywają się we wtorki i piątki
 • 2 x w tygodniu po 4 lekcje
 • godz. 8:00, 10:00, 16:00, 17:00, 18:00
 • cena: 299 zł (w ratach: 199 zł+129 zł)

Opinie o wakacyjnym kursie j. włoskiego w Profi-Lingua w Krakowie:

 Włochy to kraj w którym ciągle świeci słońce. Trudno więc o lepszy moment na rozpoczęcie nauki języka włoskiego,  lub podszkolenie swoich umiejętności, niż właśnie słoneczne letnie miesiące. Dołącz do nas i poznaj lepiej język i kulturę pięknej Italii. Gwarantuję, że będzie to początek pięknej przygody. Ci vediamo!!! 


Magdalena, lektor języka włoskiego

Sesja zamknięta, wakacje w Krakowie postanowiłem więc spędzić intensywnie- pracując oraz ucząc się języka włoskiego. We wrześniu chciałem wyjechać na wymarzone wakacje do Włoch, musiałem jednak na nie zapracować. A że należę do ludzi ambitnych, moim wakacyjnym celem było poznanie języka włoskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację. Znalazłem szkołę Profi-Lingua i to był dobry wybór. Zajęcia były prowadzone w bardzo miłej atmosferze, poznałem fajnych ludzi. Dodatkowo mogłem skorzystać z zasobów biblioteki.

Kamil, kursant Profi-Lingua 2015

Wybrałeś kurs? Zapisz się!

Jeżeli uczyłeś się już wcześniej j. włoskiego, rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, odpowiemy na nurtujące Cię pytania i przedstawimy szczegóły oferty. Na podstawie wyników testu zaproponujemy Ci przydział do grupy zaawansowania. 

Zapraszamy: Kraków, ul. Podwale 7. Czekamy tam na Ciebie.

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem