Kurs języka włoskiego w Krakowie

Rozwiąż TEST - sprawdź, jaką grupę możemy Ci zaproponować! Dowiedz się więcej- zadzwoń 12 426-16-01.
Liczba miejsc w grupach jest ograniczona.
 

Kraków jest miastem chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Włosi stanowią ponad 10% gości zagranicznych, którzy do nas przyjeżdżają. Znajomość ich ojczystego języka może przydać nam się zatem zarówno w kontaktach towarzyskich, jak i w miejscu pracy. 

Standardowy kurs języka włoskiego

Standardowe kursy, które oferujemy w szkole Profi-Lingua, są nazywane inaczej kursami ogólnymi. Uczestnicy zajęć z języka włoskiego nabywają umiejętności swobodnej komunikacji w różnych sytuacjach i w różnych miejscach; w relacjach prywatnych i w zawodowych. 

Zajęcia w Krakowie organizujemy  zarówno dla Słuchaczy początkujących (poziom A1), jak i dla tych, którzy wcześniej mieli już do czynienia z nauką języka włoskiego. W tym drugim przypadku prosimy Kursantów o rozwiązanie testu sprawdzającego umiejętności językowe. Jego wynik decyduje o doborze odpowiedniej  grupy na konkretnym poziomie zaawansowania. Rozwiązanie testu jest bezpłatne i niezobowiązujące. Test można wypełnić tutaj BEZPŁATNY TEST 

Jeśli dotąd nie uczyłeś się języka włoskiego, wypełnij FORMULARZ

Standardowy, roczny kurs z języka włoskiego w Profi-Lingua składa się z dwóch semestrów. Zajęcia trwają od października do czerwca. Zaliczenie obu semestrów i zdanie wewnętrznego testu, równoznaczne jest z uzyskaniem zaświadczenia o ukończeniu kursu oraz opinii w języku włoskim.

Język włoski - kurs w grupie

Nauka języka włoskiego w ramach standardowych kursów przybiera formę zajęć w grupach. Kursant może wybrać dogodną dla siebie częstotliwość zajęć z języka włoskiego. Oferujemy bowiem zajęcia dwa razy w tygodniu w poniedziałki/środy lub wtorki/czwartki (2 lekcje po 45 minut) oraz kursy raz w tygodniu w piątek lub w sobotę (wówczas odbywają się pod rząd 4 lekcje 45-minutowe). Kurs standardowy może być prowadzony zarówno przez lektora języka włoskiego, jak i przez native speakera. Kursy języka włoskiego organizowane są w siedzibie Profi-Lingua w Krakowie. Nasza szkoła języków mieści się w samym centrum miasta – przy ulicy Podwale 6-7.

Przebieg zajęć z j.włoskiego:

Standardowy, roczny kurs języka włoskiego w naszej szkole składa się ze 112 lekcji 45-minutowych. W ramach Twoich zajęć, dodatkowo oferujemy bezpłatnie:

  • możliwość bezpłatnej nauki drugiego, wybranego języka obcego na poziomie początkującym
  • do 40 godzin konwersacji
  • możliwość udziału w  bezpłatnych warsztatach fonetycznych oraz w warsztatach gramatycznych
  • konsultacje z lektorem prowadzącym zajęcia z j.włoskiego
  • dostęp do naszej szkolnej biblioteki, mediateki i akademii językowej (e-learning)
  • wszyscy Kursanci mogą również liczyć na dostęp do materiałów multimedialnych, na które składają się: ćwiczenia z powtórkami z lekcji oraz program do nauki słówek języka włoskiego

Kursy egzaminacyjne z języka włoskiego

Oprócz standardowych kursów j.włoskiego, w Profi-Lingua oferujemy również kursy egzaminacyjne. Przygotowują one naszych Słuchaczy do zdawania egzaminów TELC (The European Language Certificates) z języka włoskiego. Zapoznajemy naszych słuchaczy ze strukturą i wymogami poszczególnych egzaminów, typami pytań oraz technikami egzaminacyjnymi. Ćwiczymy różne rodzaje zadań, z którymi słuchacze spotkają się na właściwym egzaminie z j.włoskiego.

Promocja specjalna 2015/2016- Drugi Język Gratis

UWAGA: Wszyscy uczestnicy kursów standowych i egzaminacyjnych w Krakowie mogą skorzystać z promocji „Drugi język gratis!” i rozpocząć w szkole Profi-Lingua w Krakowie przygodę z kolejnym językiem na poziomie dla początkujących- zupełnie za darmo. Czekamy na Ciebie!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem