OFERTA JĘZYKOWA DLA FIRM

Biuro Obsługi Kursów Firmowych 

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.


Kontakt:
tel./fax +48 22 628 72 97
Mobile:
tel. 663 509 386
tel. 663 505 532
e-mail:
biznes@profi-lingua.pl
 


Szkoła Profi-Lingua jest jednym z największych ośrodków nauczania języków obcych w Polsce. Możemy zaoferować Państwu szeroką gamę kursów dla firm, instytucji i klientów indywidualnych. Posiadamy ponad 25-letnie doświadczenie w organizacji i prowadzeniu kursów, dedykowanych klientom korporacyjnym. Celem szkoły jest przygotowywanie i przeprowadzenie szkoleń zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem każdego klienta. 

Wyróżniki Profi-Lingua:

Kursy dla firm na terenie Polski

Szkolenia językowe organizowane w Profi-Lingua dla Klientów korporacyjnych należą do grupy kursów szytych na miarę. Wszystkim firmom oraz instytucjom zapewniamy indywidualne podejście. Pozostawiamy Państwu wybór i ostatnie słowo w kwestiach związanych z:
 

Kursy firmowe

W Profi-Lingua organizujemy zarówno kursy języka ogólnego, jak i kursy specjalistyczne (m.in. z zakresu języka medycznego, biznesowego, prawniczego). Prowadzimy także kursy konwersacyjne oraz szkolenia intensywne, przeznaczone dla kadry kierowniczej. W naszej ofercie znajdują się także warsztaty językowe dla firm i instytucji.

W ramach warsztatów językowych przygotowujemy uczestników zajęć do prowadzenia negocjacji, prezentacji, korespondencji oraz spotkań biznesowych w obcym języku. Uczymy zwrotów, których znajomość jest niezbędna, by nawiązać i utrzymać kontakt z klientami zagranicznymi.

Szkolenia językowe dla firm

Współpracę z Klientem korporacyjnym rozpoczynamy od przeprowadzania bezpłatnego audytu językowego wśród pracowników danego przedsiębiorstwa. Jego wyniki stanowią dla nas źródło informacji na temat oczekiwań przyszłych kursantów. Audyt jest dla nas podstawą do późniejszego podziału na grupy zaawansowania. Zwykle przyjmuje on postać ankiety oraz testu językowego.

Wszystkie zajęcia w szkole Profi-Lingua prowadzone są przez wykwalifikowanych i sprawdzonych lektorów. Możemy zaproponować Państwu również zajęcia z native speakerami. Szczegóły ustalane są z koordynatorem ds. kursów firmowych.

Szkolenia językowe dla firm i instytucji prowadzimy we wszystkich oddziałach Profi-Lingua. Rekrutację na kursy prowadzimy w sposób ciągły. Do grona naszych Klientów korporacyjnych mogą Państwo zatem dołączyć w dowolnym terminie. Co istotne, tego typu szkolenia organizowane są również w okresie wakacyjnym.

Dlaczego warto? Najwyższa jakość kształcenia

Wybierając szkołę Profi-Lingua, inwestują Państwo w najwyższą jakość kształcenia. Potwierdzają to przyznane nam na przestrzeni lat nagrody oraz liczne nominacje. Czterokrotnie zdobyliśmy Złoty Laur Klienta (2005,2006,2007,2008), co zaowocowało dodatkowym wyróżnieniem w postaci Grand Prix Laur Klienta. Profi-Lingua zajmuje też czołowe miejsca w rankingach szkół językowych, w tym w rankingach przygotowywanych przez Newsweek Polska.
 

Dbając o utrzymanie najwyższej jakości, opracowaliśmy i wdrożyliśmy unikatowy system Profi-Lingua Quality Control, który umożliwia monitorowanie indywidualnych postępów kursantów. W przypadku szkoleń językowych dla Klientów korporacyjnych wyniki monitoringu są na bieżąco wysyłane do firmy, której pracownicy uczęszczają na nasz kurs. Ponadto zapewniamy Państwu także raporty na temat frekwencji.

Certyfikaty językowe

Jesteśmy Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym LCCI (London Chamber of Commerce and Industry), TELC (The European Language Certificates), ETS GLOBAL (Educational Testing Service) oraz Wewnętrznym Ośrodkiem Egzaminacyjnym BRITISH COUNCIL (British Council Internal Exam Centre). Zapewniamy kompleksowe przygotowanie do egzaminów: TELC, LCCI, Cambridge Exam oraz ETS GLOBAL, które są uznawane przez pracodawców na całym świecie za wystarczający dowód znajomości języka obcego, a jednocześnie posiadamy uprawnienia do przeprowadzania egzaminów we wszystkich oddziałach Szkoły. 
 

Referencje

Z oferty Profi-Lingua skorzystało wiele firm i instytucji. Wśród nich znaleźli się m.in.: Gfk O/Poznań, ADM Trading Polska, Vilmorin Garden, Centrum Badań DNA, Carl Zeiss Sp.z o.o. w Poznaniu, Solaris Bus & Coach S.A, PZU Życie S.A, PSO Sp. z o.o., MAN Bus Sp. z o.o., Główny Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, Amundi Warszawa.

Przeprowadziliśmy także wiele szkoleń dla pracowników instytucji państwowych m.in. Ministerstwa Obrony Narodowej, Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, Biura Ochrony Rządu, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Wojskowego Centrum Metrologii czy Komendy Głównej Straży Granicznej.

ZOBACZ

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem