KURSY WAKACYJNE Szczegóły

Kurs angielskiego dla firm w Łodzi

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Podnoszenie kompetencji zawodowych pracowników to istotny element rozwoju każdej Firmy. Postaw na kurs angielskiego w Profi-Lingua i w pełni wykorzystaj potencjał swoich pracowników. Niech telefon zagranicznego Partnera biznesowego nie paraliżuje, a będzie swobodną komunikacją. 

Naszym priorytetem, jest nauka praktycznej komunikacji, z zachowaniem wszystkich niezbędnych zasad gramatycznych. Dzięki nauce angielskiego w Profi-Lingua Twoi międzynarodowi Partnerzy z pewnością docenią najwyższe kwalifikacje Twoich pracowników.

Angielski dla firm w Łodzi

Podczas zajęć wykorzystujemy najskuteczniejsze metody nauczania, dzięki temu podnosimy efektywność zawodową uczestników kursu.

  • Kształtujemy umiejętności językowe, niezbędne do sprawnego posługiwania się językiem angielskim we wszystkich sytuacjach zawodowych, poruszamy przy tym wskazane zagadnienia, którymi mogą być np. tematy w zakresie negocjacji, marketingu, finansów czy zarządzania
  • Każda lekcja jest starannie planowana, tak by zmaksymalizować ich skuteczność. Do tego metody nauczania, jak również pomoce i materiały dydaktyczne są dostosowane do potrzeb i możliwości uczestników kursu 
  • Zajęcia prowadzone są przez zespół najlepszych Lektorów i native speakerów wyspecjalizowanych w tego typu szkoleniach
  • Podczas trwania kursu, na bieżąco monitorujemy efekty osiągane przez uczestników poprzez cykliczne testy
  • Kurs może także zakończyć się egzaminem TELC (The European Language Certificate) czy LCCI (London Chamber of Commerce and Industry) i uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i tworzymy programy tak, aby cel przez niego wyznaczony został osiągnięty w najlepszym stopniu.

W Profi-Lingua w Łodzi rozumiemy, że specyfika oraz profil działalności każdego z Klientów różnią się od siebie. Dlatego naszą ofertę oraz metody nauczania dostosowujemy do ich indywidualnych potrzeb.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, z chęcią na nie odpowiemy!

Zapraszamy! Dłużej nie czekaj!

Kontakt:

Karolina Korzeniowska

tel. 530 422 478

e-mail: kkorzeniowska@profi-lingua.pl

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem