KURSY WAKACYJNE Szczegóły

Indywidualny kurs angielskiego w Łodzi

Angielski z native speakerem – Face to face

Jeżeli chcesz, aby 100% koncentracji native speakera podczas kursu było skierowanej tylko na Ciebie - mamy coś specjalnego!

Indywidualny kurs angielskiego Face to Face to zajęcia, podczas których wszystko odbywa się zgodnie z Twoimi preferencjami, a tempo i tok nauczania jest ściśle spersonalizowany.

Podczas zajęć możesz skupić się na tym, co sprawia Ci największe trudności i sukcesywnie je pokonywać. Efekty jakie osiągniesz będą widoczne w zaskakująco krótkim czasie!

Korepetycje, to mało powiedziane!

Pracę z naszymi Lektorami można porównać do swego rodzaju coachingu, ponieważ oprócz wiedzy merytorycznej, którą Trener przekazuje podczas zajęć, wykorzystuje także posiadane przez Ciebie umiejętności do tego, aby osiągane efekty były na najwyższym poziomie. Trener umiejętnie motywuje do ciągłego doskonalenia kompetencji językowych. Naszym zadaniem jest więc oprócz merytorycznej nauki angielskiego, także wydobycie umiejętności, zasobów i kreatywności, które już posiadasz. Staramy się wykorzystać te cechy do tego, aby skutecznie nauczyć Cię języka angielskiego.

Coaching z zasady pomaga przekracza bariery, a to w nauce języka angielskiego jest jednym z kluczowych elementów.

Z nami wygodnie! Jesteśmy dla Ciebie!

Nie musisz już tracić czasu na dojazd, ponieważ zajęcia mogą odbywać się tam, gdzie zdecydujesz, może to być dom, praca czy inne wybrane przez Ciebie miejsce.

Możesz rozpocząć naukę w dowolnym momencie w roku, a każde spotkanie będzie dostosowane do Twoich możliwości czasowych. Podczas indywidualnego kursu angielskiego pozostajemy do Twojej stałej dyspozycji!

Dodatkowo do każdego kursu otrzymujesz zestaw narzędzi wspierających naukę w domu, co w jeszcze większym stopniu może przyczynić się do osiąganych przez Ciebie efektów!

Czy masz jeszcze jakieś wątpliwości?

Czekamy na Ciebie!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem