MAJ I CZERWIEC ZA FREE Szczegóły

Maturalny kurs angielskiego w Łodzi

Wypełnij formularz! Zdobądź specjalny rabat na kurs maturalny

Imię i nazwisko
Telefon
Adres e-mail
Miasto
Treść pytania
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych, poprzez kanały :
Telefon E-mail SMS

Boisz się matury z języka angielskiego? Niepotrzebnie! Przygotowywałeś się do niej przecież od szkoły podstawowej. Teraz wystarczy tylko, że usystematyzujesz swoją wiedzę i nadrobisz ewentualne braki. Nie wiesz jak się do tego zabrać? Zapisz się na kurs maturalny w Profi-Lingua i zdaj egzamin dojrzałości bez paniki!

Matura z angielskiego? Z nami zdasz!

W Profi-Lingua od lat przygotowujemy młodych ludzi do matury z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym w obu formach: pisemnej oraz ustnej. Co najważniejsze, z sukcesem – wszyscy nasi Słuchacze zdają!

Jak to robimy? Przede wszystkim program kursów w Profi-Lingua przygotowują nauczyciele, którzy zasiadają w komisjach maturalnych. Prowadzą oni również część zajęć w naszej szkole. Z ich pomocą poznasz nie tylko rodzaje zadań, ale także stukturę matury, techniki egzaminacyjne oraz wymogi dotyczące oceniania.

Ponadto u nas ćwiczysz na autentycznych arkuszach maturalnych. Organizujemy również próbne matury dla uczestników kursów w Profi-Lingua. Dzięki temu będziesz w stanie się dobrze przygotować nie tylko merytorycznie, ale również mentalnie, do właściwej matury.

Wysoki poziom merytoryczny gwarantuje 
Dowiedz się więcej- TUTAJ

90 lekcji z angielskiego to nie wszystko! Maturzystom zapewniamy kompleksowe przygotowanie do egzaminu maturalnego - spytaj o PROFI-MATURA MATEMATYKA!  www.profimatura.pl

Dla maturzystów przygotowaliśmy w naszej szkole wyjątkowo bogaty pakiet, na który składają się:

  • 90 lekcji obowiązkowych 45-minutowych, które odbywają się w stałych terminach
  • bezpłatne konwersacje
  • warsztaty językowe (gramatyczne i fonetyczne)
  • konsultacje z lektorem prowadzącym
  • dostęp do zasobów biblioteki i mediateki w Profi-Lingua
  • dostęp do e-Akademii - platformy e-learningu
  • zajęcia dodatkowe poświęcone zagadnieniom maturalnym - MaturaClub

UWAGA: Wszyscy uczestnicy kursów maturalnych mają również niepowtarzalną okazję zapisania się na bezpłatne zajęcia z innego języka obcego na poziomie dla osób początkujących. O szczegóły oferty „Drugi Język Gratis” pytaj w naszym sekretariacie.

Organizacja zajęć

  1. Kurs maturalny języka angielskiego rozpoczynamy w październiku, a kończymy przed egzaminami maturalnymi
  2. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy lub wtorki i czwartki. Dla osób z napiętym grafikiem przygotowaliśmy zajęcia raz w tygodniu w piątki lub soboty

Damy Ci gwarancję, że zdasz! Wysoki poziom merytoryczny gwarantują eksperci Macmillan i WSiP.

Wszyscy nasi Słuchacze zdali swoje matury z języka angielskiego oraz matematyki. Oznacza to, że program naszego kursu naprawdę działa! Dlatego bez wahania damy Ci gwarancję zdania matury na piśmie!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem