KURSY WAKACYJNE Szczegóły

Maturalny kurs angielskiego w Łodzi

Wypełnij formularz! Zdobądź specjalny rabat na kurs maturalny

Imię i nazwisko
Telefon
Adres e-mail
Miasto
Treść pytania
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych, poprzez kanały :
Telefon E-mail SMS

Boisz się matury z języka angielskiego? Niepotrzebnie! Przygotowywałeś się do niej przecież od szkoły podstawowej. Teraz wystarczy tylko, że usystematyzujesz swoją wiedzę i nadrobisz ewentualne braki. Nie wiesz jak się do tego zabrać? Zapisz się na kurs maturalny w Profi-Lingua i zdaj egzamin dojrzałości bez paniki!

Matura z angielskiego? Z nami zdasz!

W Profi-Lingua od lat przygotowujemy młodych ludzi do matury z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym w obu formach: pisemnej oraz ustnej. Co najważniejsze, z sukcesem – wszyscy nasi Słuchacze zdają!

Jak to robimy? Przede wszystkim program kursów w Profi-Lingua przygotowują nauczyciele, którzy zasiadają w komisjach maturalnych. Prowadzą oni również część zajęć w naszej szkole. Z ich pomocą poznasz nie tylko rodzaje zadań, ale także stukturę matury, techniki egzaminacyjne oraz wymogi dotyczące oceniania.

Ponadto u nas ćwiczysz na autentycznych arkuszach maturalnych. Organizujemy również próbne matury dla uczestników kursów w Profi-Lingua. Dzięki temu będziesz w stanie się dobrze przygotować nie tylko merytorycznie, ale również mentalnie, do właściwej matury.

Wysoki poziom merytoryczny gwarantuje 
Dowiedz się więcej- TUTAJ

90 lekcji z angielskiego to nie wszystko! Maturzystom zapewniamy kompleksowe przygotowanie do egzaminu maturalnego - spytaj o PROFI-MATURA MATEMATYKA!  www.profimatura.pl

Dla maturzystów przygotowaliśmy w naszej szkole wyjątkowo bogaty pakiet, na który składają się:

  • 90 lekcji obowiązkowych 45-minutowych, które odbywają się w stałych terminach
  • bezpłatne konwersacje
  • warsztaty językowe (gramatyczne i fonetyczne)
  • konsultacje z lektorem prowadzącym
  • dostęp do zasobów biblioteki i mediateki w Profi-Lingua
  • dostęp do e-Akademii - platformy e-learningu
  • zajęcia dodatkowe poświęcone zagadnieniom maturalnym - MaturaClub

UWAGA: Wszyscy uczestnicy kursów maturalnych mają również niepowtarzalną okazję zapisania się na bezpłatne zajęcia z innego języka obcego na poziomie dla osób początkujących. O szczegóły oferty „Drugi Język Gratis” pytaj w naszym sekretariacie.

Organizacja zajęć

  1. Kurs maturalny języka angielskiego rozpoczynamy w październiku, a kończymy przed egzaminami maturalnymi.
  2. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy lub wtorki i czwartki. Dla osób z napiętym grafikiem przygotowaliśmy zajęcia raz w tygodniu w piątki lub soboty.

Wysoki poziom merytoryczny gwarantują eksperci Macmillan i WSiP.

Wszyscy nasi Słuchacze zdali swoje matury z języka angielskiego oraz matematyki. Oznacza to, że program naszego kursu naprawdę działa!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem