KURSY WAKACYJNE Szczegóły

Kurs języka angielskiego w Łodzi

Współcześnie trudno funkcjonować bez znajomości angielskiego. Wyjazdy zagraniczne, nawiązywanie kontaktów z obcokrajowcami, docieranie do klientów spoza Polski – zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym język ten okazuje się niezbędny! Cały świat mówi po angielsku. Chyba nie chcesz pozostać w tyle? Wybierając Profi-Lingua, będziesz na czasie!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wypełnij FORMULARZ bądź rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Nasi pracownicy skontaktują się z Tobą telefonicznie, odpowiedzą na wszelkie pytania i udzielą szczegółowych informacji na temat zapisów.

Angielski w Profi-Lingua – jak wygląda kurs?

Teoria teorią, ale w Profi-Lingua stawiamy przede wszystkim na praktykę! W trakcie kursu w naszej szkole poznasz oczywiście zasady gramatyki angielskiej i wzbogacisz swój zasób słownictwa, ale przede wszystkim nauczysz się żywego języka. Na zajęciach wykorzystujemy bowiem – oprócz podręcznika – autentyczne materiały prasowe, dokumenty, fragmenty programów telewizyjnych czy filmów.

„Komunikacja” jest w przypadku kursów w Profi-Lingua słowem-kluczem. Dążymy do tego, aby nasi Słuchacze potrafili porozumieć się w języku angielskim we wszystkich możliwych okolicznościach. Dlatego ćwiczymy na zajęciach podstawowe sprawności językowe: rozumienie ze słuchu, czytanie, pisanie oraz mówienie.

Przeprowadzamy także improwizacje symulujące realne sytuacje, podczas których lektorzy oraz native speakerzy na bieżąco korygują błędy Słuchaczy. W ten sposób przygotowujemy naszych Kursantów do płynnej komunikacji poza salą lekcyjną.

Do 160 lekcji języka angielskiego!

Uczestnikom naszych kursów języka angielskiego oferujemy najbogatszy pakiet Słuchacza na rynku. W jego skład wchodzą:

 • 160 lekcji 40-minutowych (120 godzin lekcyjnych zajęć obowiązkowych i 40 dodatkowych konwersacji)
 • warsztaty gramatyczne oraz fonetyczne
 • indywidualne konsultacje z lektorem prowadzącym
 • dostęp do zbiorów biblioteki oraz mediateki w siedzibie Profi-Lingua
 • internetowe wspomaganie nauki języka za pomocą platformy e-Akademia
 • dodatki multimedialne (ćwiczenia powtórkowe, program do nauki słówek)
 • zniżka na podręczniki

Ponadto wszyscy Kursanci mogą skorzystać z naszej wyjątkowej oferty „Drugi Język Gratis” i zapisać się na bezpłatne (!) zajęcia z innego języka obcego na poziomie dla osób początkujących. O szczegóły zapytaj w sekretariacie.

UWAGA: Jeżeli jesteś studentem, w Profi-Lingua czekają na Ciebie atrakcyjne rabaty!

Angielski na egzaminie?

W naszej szkole organizujemy kursy przeznaczone dla osób, które planują przystąpić do następujących egzaminów z języka angielskiego:

 1. TELC (The European Language Certificates)
 2. LCCI  (London Chamber of Commerce and Industry)
 3. egzaminów organizowanych przez University of Cambridge (FCE, CAE, CPE)
 4. ETS  (egzamin TOEIC)

Jeżeli chcesz zdobyć certyfikat potwierdzający Twoją znajomość angielskiego, zapisz się na nasze zajęcia. W trakcie kursu poznasz strukturę oraz wymogi wymienionych egzaminów oraz typy zadań, które się na nich pojawiają. Pomożemy Ci utrwalić gramatykę i wzbogacić zasób słownictwa. Zorganizujemy również dla Ciebie egzamin próbny, abyś mógł sprawdzić swoje umiejętności przed egzaminem właściwym.

Z nami zdasz na 100%! Jesteśmy o tym przekonani !

Harmonogram zajęć

W Profi-Lingua oferujemy szeroki wybór terminów zajęć. Organizujemy lekcje języka angielskiego od poniedziałku do soboty zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych. Dzięki temu bez problemu znajdziesz czas na naukę w swoim grafiku!

Kursy j. angielskiego trwają od października do czerwca i dzielą się na dwa semestry. Jeden rok nauki w naszej szkole jest równoznaczny z przejściem do grupy na wyższym poziomie zaawansowania.

Nie musisz jednak czekać cały rok, żeby dołączyć do grona naszych Słuchaczy.

Gdzie będę uczył się angielskiego?

Wszystkie zajęcia z j. angielskiego odbywają się w siedzibie naszej szkoły przy ul. Piotrowskiej 101 lub w naszej filii przy ul. Narutowicza 7/9  w Łodzi. Odwiedź nas, poznaj lepiej i zapisz się na kurs! Zapraszamy!

 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem