KURSY WAKACYJNE Szczegóły

Indywidualny kurs chińskiego w Łodzi

W dzisiejszych czasach coraz częściej Polacy inwestują w naukę języków orientalnych. Ich znajomość zwiększa bowiem szansę na znalezienie zatrudnienia, a także na wyższe zarobki. Chcieliby Państwo rozpocząć naukę chińskiego w Profi-Lingua? Zapraszamy i zapewniamy komfortowe warunki! Tylko w ramach kursu indywidualnego oferujemy spersonalizowany program nauczania oraz elastyczny harmonogram zajęć.

Indywidualny chiński w Profi-Lingua

  1. Słuchacz sam może wybrać zagadnienia, które zostaną omówione w trakcie kursu.
  2. Każdy Kursant otrzymuje od nas spersonalizowany program nauczania uwzględniający cele, potrzeby, preferencje, wiek oraz poziom znajomości języka chińskiego.
  3. Kurs indywidualny może rozpocząć każda osoba zainteresowana nauką chińskiego – organizujemy lekcje indywidualne dla osób na różnym poziomie zaawansowania.
  4. Harmonogram szkolenia językowego układamy wspólnie z Słuchaczem.
  5. Kurs indywidualny można rozpocząć w dowolnym momencie!

Face to face z chińskim

W szkole Profi-Lingua kurs indywidualny z języka chińskiego składa się wyłącznie z zajęć face to face. Słuchacz spotyka się zatem z lektorem bez obecności osób trzech. Taka forma lekcji niesie ze sobą kameralną atmosferę, a co za tym idzie – sprzyja przełamywaniu barier komunikacyjnych oraz lęku przed mówieniem w języku obcym. Ponadto z doświadczenia możemy powiedzieć, że kurs indywidualny jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które domagają się i oczekują stałej motywacji oraz mobilizacji do nauki.

Tematyka zajęć z języka chińskiego

W szkole Profi-Lingua prowadzimy kursy języka ogólnego, kursy języka specjalistycznego (np. medycznego, biznesowego, technicznego), kursy konwersacyjne, a także szkolenia intensywne. Wybór pozostawiamy w Państwa rękach! We wszystkich przypadkach zapewniamy jednakże możliwość wprowadzania słownictwo branżowego oraz przygotowywania Słuchacza do posługiwania się językiem chińskim w środowisku zawodowym. Wszelkie preferencje odnośnie tematyki zajęć prosimy zgłaszać do lektora przed rozpoczęciem kursu. Na ich podstawie przygotujemy dla Państwa spersonalizowany program nauczania.

Organizacja kursu indywidualnego w Profi-Lingua

  1. Kurs indywidualny można rozpocząć w dowolnym terminie.
  2. O terminach, częstotliwości oraz liczbie zajęć decyduje Słuchacz.
  3. Wybór lokalizacji ustalamy z Kursantem – organizujemy zajęcia m.in. w domach prywatnych bądź firmach.
  4. W przypadku wolnych sal dydaktycznych lekcje mogą odbyć się w placówce Profi-Lingua przy ul. Piotrkowskiej 101 w Łodzi.

Zapisy na kursy indywidualne w Łodzi

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 42 633-77-00/50 bądź e-mailowy: lodz@profi-lingua.pl 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem