KURSY WAKACYJNE Szczegóły

Kurs francuskiego dla firm w Łodzi

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

W Profi-Lingua w Łodzi mamy coś specjalnego dla Ciebie i Twojej Firmy – jest to kurs francuskiego w 100% dostosowany do Twoich potrzeb! Rozpoczynając z nami współpracę możesz mieć pewność, że to najlepszy wybór!

Spotkania z nami opierają się na właściwym poznaniu i określeniu potrzeb, które wyznaczają dalsze działania, a w efekcie spełnią Twoje oczekiwania.

Francuski dla firm w Łodzi

Kursy dla firm charakteryzują się bardzo precyzyjną personalizacją. Wszystko po to, aby uzyskać maksymalne efekty w jak najkrótszym czasie.

  • Przygotowanie – kluczowy etap, podczas którego analizujemy potrzeby. Przeprowadzamy wówczas ankietę, która pozwala ustalić jakie są szczegółowe oczekiwania i cele, które uczestnicy kursu chcieliby osiągnąć. Ponad to przeprowadzając tzw. audyt językowy, sprawdzamy aktualny poziom znajomości języka francuskiego, dzięki czemu każdy z uczestników będzie mógł rozpocząć kurs na właściwym dla niego stopniu zaawansowania.

Na tej podstawie przedstawiamy propozycję projektu kursu, zawierającą kluczową tematykę kursu, czas, miejsce spotkań i stopień zaawansowania poszczególnych uczestników. Na życzenie możemy także przeprowadzić pokazową lekcję.

  • Kurs – zorganizowany w sposób całkowicie dostosowany do potrzeb Twojej Firmy. Kadra naszych najlepszych Lektorów i native speakerów wykorzystując swoje doświadczenie, najlepsze metody nauczania oraz ogromne zaangażowanie i pasję przekazuje posiadaną przez siebie wiedzę. Podczas kursu kładziemy nacisk na praktyczne zastosowanie języka francuskiego. Nie jest to tylko suche wpajanie reguł gramatycznych. Staramy się przede wszystkim przełamywać bariery, które są kluczem do dalszych sukcesów. Podczas trwania kursu na bieżąco monitorujemy efekty osiągane przez uczestników organizując cykliczne testy, które są dodatkowym motywatorem do dalszej pracy.
  • Podsumowanie – po ukończeniu kursu przedstawiamy raport końcowy lub jeżeli kursy miały formę kursów egzaminacyjnych wystawiamy międzynarodowe certyfikaty, akceptowane i honorowane w wielu europejskich krajach.

Jesteśmy gotowi na organizację kursu także w Twojej Firmie. Przyjdź i sprawdź!

Kontakt: 

Karolina Korzeniowska

tel. 530 422 478

e-mail: kkorzeniowska@profi-lingua.pl

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem