KURSY WAKACYJNE Szczegóły

Indywidualny kurs francuskiego w Łodzi

Francuski z lektorem – Elastycznie! Indywidualnie!

Wszystko już teraz do Twojej dyspozycji!

Twoja znajomość francuskiego ogranicza się do kilku osłuchanych słów?

Bonjour!  Merci!  Pardon!  Madam!  Monsieur!

Chciałbyś więcej, ale nie masz odwagi na podzielenie się swoim akcentem na zajęciach grupowych? Przełam się i rozpocznij naukę od zajęć indywidualnych! Zapewniamy, że bariera szybko zostanie pokonana, a Twój zasób słów i zwrotów pozwoli Ci na swobodny wyjazd do Paryża bez obaw, że nie poradzisz sobie z kupieniem biletu czy zamówieniem kawy!

Forma prowadzenia zajęć to Face to Face.

Szięki czemu cała uwaga Trenera zorientowana będzie w kierunku realizacji Twoich celów.

Zajęcia indywidualne są najbardziej elastyczną formą kursu. Program, terminy i częstotliwość zajęć dostosowane są do indywidualnych potrzeb Kursanta.

Gdyby w trakcie trwania kursu okazało się, że Firma w której pracujesz nawiązuje współpracę z Partnerem z Francji, albo masz zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, gdzie jednym z warunków jest umiejętność komunikacji w języku francuskim, możesz bez problemu zmienić program zajęć i skupić się na tym, co w danej chwili jest Ci najbardziej potrzebne.

A może potrzebne Ci korepetycje z francuskiego?

Uczyłeś bądź uczysz się francuskiego w szkole, ale nudne podejście nauczyciela słabo Cię motywuje? Nasz indywidualny kurs francuskiego szybko rozjaśni niezrozumiałe zasady, a przede wszystkim sprawi, że nabierzesz swobody i lekkości mówienia w języku francuskim, a dzięki nam już żaden test nie będzie straszny!

Twoje wymagania są dla nas kluczowe!

Kursy indywidualne to doskonały wybór dla wszystkich, którzy mają mocno sprecyzowane oczekiwania  językowe. Zajęcia prowadzone będą Twoim rytmem, a Lektor będzie mobilizować Cię do osiągania jak największej efektywności w nauce francuskiego.

Teraz do każdego kursu dołączamy wiele materiałów wspierających naukę – przyjdź i sprawdź!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem