KURSY WAKACYJNE Szczegóły

Kurs języka francuskiego w Łodzi

Francuski należy do grona dziesięciu najczęściej używanych języków na świecie. Można go usłyszeć na każdym kontynencie, a łącznie posługuje się nim ponad 200 milionów ludzi. Chcesz do nich dołączyć? Nic trudnego! Wystarczy, że wybierzesz naukę francuskiego w Profi-Lingua! 

U nas możesz liczyć na satysfakcjonujące efekty w krótkim czasie, bogaty pakiet zajęć i szeroki wybór terminów. Nie wierzysz? Poznaj szczegóły naszej oferty i zdecyduj, czy warto zasilić grono naszych Słuchaczy.

Jeżeli uznasz poniższą propozycję za interesującą, wypełnij FORMULARZ (dla osób początkujących) bądź rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. 

Formularz i test mają charakter niezobowiązujący i stanowią dla nas informację o Twoim poziomie znajomości języka francuskiego. Na ich podstawie przydzielimy Cię do odpowiedniej grupy zaawansowania.

Francuski w Profi-Lingua

  • uczymy języka ogólnego, zatem nasz kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą się posługiwać francuskim zarówno w sytuacjach prywatnych, jak i zawodowych
  • stawiamy na komunikację, dlatego większość czasu podczas zajęć poświęcamy szlifowaniu umiejętności konwersacji
  • nasi Słuchacze poznają żywy język – korzystamy z autentycznych materiałów prasowych, telewizyjnych oraz filmowych
  • przeprowadzamy w trakcie lekcji improwizacje symulujące realne sytuacje, gdyż wychodzimy z założenia, że praktyka czyni mistrza!
  • powadzimy kursy na różnym poziomie zaawansowania

Bogaty pakiet Słuchacza

W Profi-Lingua oferujemy naszym Słuchaczom bogaty pakiet zajęć, w skład którego wchodzą: 120 lekcji obowiązkowych, dodatkowe konwersacje oraz warsztaty językowe (fonetyczne i gramatyczne). 

Każdy Kursant może również skorzystać z możliwości indywidualnych konsultacji z lektorem prowadzącym. Ponadto uczestnikom naszych zajęć gwarantujemy dostęp do biblioteki i mediateki w siedzibie szkoły, internetowe wspomaganie nauki j. francuskiego w ramach e-Akademii, a także zniżkę na podręczniki. 

Jesteś studentem? Koniecznie przy zapisie zapytaj o atrakcyjny rabat! 

Nie tylko j. francuski!

Wybierając kurs w Profi-Lingua, wybierasz możliwość udziału w bezpłatnych zajęciach z innego języka obcego na poziomie dla osób początkujących. Chcesz wiedzieć więcej? O szczegóły oferty „Drugi Język Gratis” zapytaj w naszym sekretariacie.

Certyfikat z francuskiego? 

Chcesz zdobyć certyfikat z j. francuskiego? Z nami spokojnie dasz radę osiągnąć swój cel. Od lat prowadzimy bowiem specjalne kursy egzaminacyjne, podczas których przygotowujemy Słuchaczy do zdawania egzaminów DELF, TELC (The European Language Certificates) oraz TFi. U nas poznasz ich strukturę, wymogi, typy zadań oraz techniki egzaminacyjne. Przygotujemy dla Ciebie także egzamin próbny. 

Harmonogram i miejsce kursu 

  • kursy francuskiego w Profi-Lingua startują w październiku i trwają do czerwca
  • możesz dołączyć do nas w dowolnym terminie po wcześniejszym testowaniu
  • organizujemy lekcje od poniedziałku do soboty, zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych
  • wszystkie zajęcia z j. francuskiego odbywają się w siedzibie naszej szkoły przy ul. Piotrowskiej 101 lub w naszej filii przy ul. Narutowicza 7/9 w Łodzi

Jesteś zainteresowany? Przyjdź do nas i zapisz się na kurs! Czekamy na Ciebie!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem