KURSY WAKACYJNE Szczegóły

Kurs hiszpańskiego dla firm w Łodzi

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Często podczas różnego rodzaju spotkań biznesowych wielu pracowników międzynarodowych firm ma problem z przedstawieniem prezentacji, prowadzeniem negocjacji czy chociażby podjęciem aktywnej dyskusji w języku obcym. Powodem są bariery językowe, które towarzyszą wielu z nas i paraliżują, powodując blokadę, która jest nie do pokonania w danym momencie.
 

Mamy na to radę – kurs hiszpańskiego dla firm to inwestycja, która się opłaca. Z nami pokonasz wszelkie blokady i osiągniesz cele o jakich jeszcze niedawno nawet nie myślałeś.

Hiszpański dla firm w Łodzi

W Profi-Lingua w Łodzi zaprojektujemy kurs w pełni dopasowany do możliwości i oczekiwań Twojej Firmy. Przed rozpoczęciem kursu przeprowadzamy ankietę, dzięki której dokładnie przeanalizujemy zarówno aktualny poziom wiedzy uczestników, jak również profil działalności firmy i zakres tematyki kursu, która ma być podjęta podczas zajęć. Możesz więc być pewny, że wybierając kurs hiszpańskiego w Profi-Lingua – wybierasz najlepszy kurs dla Twojej Firmy.

Czas, miejsce i częstotliwość prowadzonych zajęć także pozostawiamy do Twojej decyzji.

Posiadamy uprawnienie do przeprowadzania egzaminów i wystawiania na ich podstawie certyfikatów potwierdzających znajomość języka hiszpańskiego na określonym poziomie. Certyfikaty te są rozpoznawane w wielu krajach europejskich, a ich ogromną zaletą jest porównywalność umiejętności językowych na danym poziomie.

Możemy więc także Twój kurs dostosować do międzynarodowych standardów i zorganizować go w taki sposób, aby mógł ukończyć się egzaminem:

  • TELC – The Europen Language Certificate – certyfikaty TELC są znane i honorowane na terenie Unii Europejskiej, jak również w administracji państwowej, instytucjach publicznych i gospodarczych
  • DELE – Diploma de Espanol como Lengua Extranjera – dyplomy te są uznawane, jako potwierdzające znajomość języka hiszpańskiego w celach zawodowych lub naukowych na terenie Hiszpanii.

Możesz sam zdecydować jaki rodzaj kursu byłby najlepszy dla Twojej Firmy lub jeżeli masz jeszcze jakieś pytania – zgłoś się do nas – z chęcią pomożemy w wyborze i wspólnie znajdziemy idealne rozwiązanie!

Kontakt: 

Karolina Korzeniowska

tel. 530 422 478

e-mail: kkorzeniowska@profi-lingua.pl

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem