KURSY WAKACYJNE Szczegóły

Indywidualny kurs hiszpańskiego w Łodzi

Hiszpański indywidualnie! Czas na Ciebie!

Cel i zakres programowy poruszany na zajęciach ustalany jest indywidualnie do potrzeb i wizji Kursanta. Zaletą tego rodzaju kursu jest zarówno indywidualne podejście poprzez wspólne ustalenie celów nauki, jak i to, że podczas zajęć używamy wyłącznie języka hiszpańskiego, co pozwala bardzo szybko odnaleźć się w języku mówionym.

Dzięki temu, że zajęcia prowadzone są Face o Face z Lektorem nie musisz obawiać się pracy w grupie, która dla niektórych z nas szczególnie na początku nauki języka obcego może być stresująca.

Efektywnie i skutecznie – Face to Face z Lektorem

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, nie odwrotnie!

Plan zajęć uzależniony jest od Twojej dyspozycyjności. Począwszy od startu, przez każde kolejne spotkanie, aż do zakończenia kursu masz całkowitą swobodę w wyborze terminu i miejsca w którym odbędą się zajęcia.

Stawiamy na komunikację!

Z nami przełamiesz bariery związane z porozumiewaniem się w języku hiszpańskim, szybko nauczysz się jak łatwo i lekko można komunikować się w jeszcze do niedawna obcym języku.

Do każdego kursu dołączamy specjalny pakiet wspierający naukę hiszpańskiego, który zawiera m.in. login i hasło do e-Akademii oraz możliwość uczestnictwa w bezpłatnych konwersacjach.

I najważniejsze…

Nie ma osób, które nie posiadają zdolności językowych! Każdy z nas je ma! A w Profi-Lingua w Łodzi jesteśmy od tego, by odkryć je także w Tobie! Wystarczy chcieć!

Dłużej nie czekaj! Przyjdź do nas już dziś!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem