KURSY WAKACYJNE Szczegóły

Kurs języka hiszpańskiego w Łodzi

Czy wiesz, że hiszpański jest językiem ojczystym dla ponad 400 milionów osób i tym samym jednym z trzech najczęściej używanych języków na świecie?

Podróże, wyjazdy służbowe, przeprowadzka do innego kraju, chęć podniesienia kompetencji zawodowych czy rozwoju osobistego – powody, dla których decydujemy się na naukę języka hiszpańskiego, mogą być różne. Cel jednak pozostaje taki sam: płynna komunikacja. W Profi-Lingua każdego dnia pomagamy naszym Słuchaczom go osiągnąć!

Chcesz zapisać się na zajęcia w Profi-Lingua? Wypełnij FORMULARZ bądź rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i przedstawimy szczegóły naszej oferty.

Hiszpański dla każdego

  1. W Profi-Lingua uczymy hiszpańskiego ogólnego, dzięki czemu program naszych zajęć jest atrakcyjny zarówno dla osób, które chcą posługiwać się językiem w sytuacjach prywatnych, jak i w środowisku zawodowym.
  2. Ćwiczymy wszystkie sprawności językowe: mówienie, pisanie, czytanie i rozumienie ze słuchu. Największy nacisk kładziemy jednak na umiejętność konwersacji. Po kursie w Profi-Lingua rozmowa po hiszpańsku będzie dla Ciebie przyjemnością!
  3. U nas poznasz nie tylko zasady gramatyczne i wzbogacisz zasób słownictwa, ale przede wszystkim będziesz miał do czynienia z żywym językiem – w trakcie zajęć pracujemy na autentycznych artykułach, fragmentach programów telewizyjnych oraz filmów.
  4. Prowadzimy zajęcia dla różnych grup zaawansowania, dlatego nasz kurs przeznaczony jest dla osób początkujących oraz osób, które znają już język hiszpański w pewnym stopniu i chcą szlifować swoje umiejętności.

160 lekcji?!

Wszystkim naszym Kursantom oferujemy możliwość udziału w aż 160 lekcjach j.hiszpańskiego, z czego 120 należy do tzw. lekcji obowiązkowych, a pozostałe 40 stanowią dodatkowe konwersacje. Ponadto dla Słuchaczy w Profi-Lingua organizujemy również warsztaty językowe (gramatyczne i fonetyczne), w których mogą brać udział wszyscy chętni.

Pakiet Kursanta w naszej szkole zawiera także: konsultacje z lektorem prowadzącym, dostęp do biblioteki i mediateki w siedzibie Profi-Lingua, internetowe wspomaganie nauki hiszpańskiego w ramach e-Akademii oraz zniżkę na podręczniki.

W Profi-Lingua wszyscy studenci mogą korzystać z atrakcyjnych rabatów – o szczegóły zapytaj w naszym sekretariacie.

UWAGA: Uczestnicy kursów j. hiszpańskiego w grupach mają niepowtarzalną okazję udziału w bezpłatnych zajęciach z innego języka obcego na poziomie dla osób początkujących. Chcesz uczyć się w Profi-Lingua dwóch języków, a zapłacić za jeden? To możliwe! Pytaj o ofertę „Drugi Język Gratis!”

Certyfikat z hiszpańskiego?

W Profi-Lingua organizujemy kursy egzaminacyjne przeznaczone dla osób, które przygotowują się do egzaminów TELC (The European Language Certificates) z języka hiszpańskiego.

Chcesz poznać strukturę i wymogi TELC, rodzaje zadań oraz techniki egzaminacyjne? Zapisz się na nasze zajęcia! W trakcie lekcji będziesz pracował na autentycznych arkuszach z poprzednich lat. Zorganizujemy również dla Ciebie egzamin próbny. Po kursie w Profi-Lingua nic nie będzie w stanie Cię zaskoczyć podczas egzaminu właściwego.

Kurs egzaminacyjny w naszej szkole to najlepsza droga po wymarzony certyfikat!

Kursy j. hiszpańskiego w Profi-Lingua

  1. Wszystkie kursy j. hiszpańskiego (ogólne i egzaminacyjne) trwają od października do czerwca i dzielą się na dwa semestry. Zaliczenie obu semestrów jest równoznaczne z przejściem do grupy o wyższym poziomie zaawansowania.
  2. Słuchaczom oferujemy szeroki wybór terminów zajęć. Organizujemy lekcje od poniedziałku do soboty, w godzinach porannych i popołudniowych. Z nami bez problemu znajdziesz czas na naukę hiszpańskiego.
  3. Zajęcia w naszej szkole prowadzą wykwalifikowani lektorzy j. hiszpańskiego oraz native speakerzy. Lekcje odbywają się w siedzibie Profi-Lingua przy ul. Piotrkowskiej 101 lub w naszej filii przy ul. Narutowicza 7/9. Czekamy na Ciebie!
Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem