KURSY WAKACYJNE Szczegóły

Kurs niemieckiego dla firm w Łodzi

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Bezsprzecznym faktem jest to, że coraz więcej polskich firm rozszerza zakres swojej działalności na rynki zagraniczne. Oprócz znajomości języka angielskiego, coraz częściej komunikacja w języku niemieckim jest niezbędna dla zapewnienia konkurencyjności.

Oferujemy kursy językowe dla firm, dzięki którym, niezależnie od zajmowanego stanowiska, każdy z uczestników kursu zyska pewność siebie w komunikacji, a Twoja Firma pracownika, dla którego język nie jest żadną barierą. Bez względu na wielkość przedsiębiorstwa, niemiecki w biznesie to bardzo ważny element, a dobre funkcjonowanie Firmy coraz częściej w dużej mierze zależy od skutecznych kontaktów zagranicznych.

Firmowe kursy niemieckiego w Profi-Lingua – personalizacja w pełni!

Aby możliwie szybko i efektywnie osiągnąć sukces w nauce języka niemieckiego, kluczowym elementem jest dobre przygotowanie. Dlatego przed rozpoczęciem kursu dokładnie zapoznajemy się z aktualnym poziomem wiedzy docelowych uczestników kursu, jak również ich oczekiwaniami co do efektów końcowych, jakie chcieliby osiągnąć. W tym celu przeprowadzamy tzw. analizę potrzeb, w wyniku której kurs zostanie spersonalizowany pod względem obecnego poziomu zaawansowania językowego oraz potrzeb językowych na danych stanowiskach pracy.

Podczas trwania kursu sukcesywnie monitorujemy postępy, dzięki czemu mamy pełny obraz osiąganych efektów oraz ewentualnych braków, nad którymi na bieżąco możemy pracować.

Postaw na rozwój – niemiecki dla firm w Łodzi

Naszym wspólnym celem staje się swobodny dialog – w mowie, w piśmie oraz dowolnym tematycznym zakresie. Spośród wielu atutów dających nam przewagę nad  konkurencją chcielibyśmy wyróżnić te, które w najwyższym stopniu przekładają się na to, że nauka z nami oprócz tego, że przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze, jest bardzo efektywna!

·         Elastyczność - umiejętność dostosowania szczegółów organizacyjnych i merytorycznych do potrzeb Klienta

·         Skuteczność – ogromna grupa zadowolonych klientów – to efekt prowadzonych przez nas szkoleń, dzięki którym uczestnicy naszych kursów mogą swobodnie posługiwać się językiem niemieckim zarówno w środowisku zawodowym, jak i kontaktach osobistych

·         Wiedza i doświadczenie – 25-letnia działalność w zakresie nauki języków obcych oraz współpraca z najlepszymi lektorami i native speakerami, daje gwarancję najwyższej jakości oferowanych przez nas kursów.

Kontakt: 

Karolina Korzeniowska

tel. 530 422 478

e-mail: kkorzeniowska@profi-lingua.pl

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem