KURSY WAKACYJNE Szczegóły

Indywidualny kurs niemieckiego w Łodzi

Indywidualnie - to coś więcej niż korepetycje z niemieckiego!

Indywidualny kurs j.niemieckiego w Łodzi organizowany przez Profi-Lingua na pierwszy rzut oka może przypominać korepetycje, ale tak naprawdę jest czymś więcej. Przyjmuje bowiem cechy charakterystyczne dla kursów zorganizowanych, jak m. in. cykliczność, dzięki której nabywasz  dodatkowej motywacji do ciągłego podnoszenia swoich umiejętności językowych.

Zajęcia Face to Face – to tylko jedna z wielu zalet indywidualnego kursu  j.niemieckiego, która sprawia, że to Ty i Twoje potrzeby są najważniejsze! Specyfika zajęć, intensywność kursu jak i rodzaj przerabianego materiału dostosowane są do potrzeb i umiejętności Słuchacza. 

Lektor wykorzystuje przy tym swoje umiejętności i skutecznie motywuje Cię do osiągania coraz lepszych efektów. Uczymy z pasją i zaangażowaniem, rozbudzając w uczestnikach kursów chęć doskonalenia się oraz jak najlepszego porozumiewania się w języku niemieckim

Elastyczne terminy – indywidualna forma zajęć sprawia, że Twoja dyspozycyjność to dla nas priorytet. Ustalamy więc czas i miejsce spotkań całkowicie dostosowane do Twoich możliwości.

Praktyka, Praktyka i jeszcze raz Praktyka!

Duży nacisk kładziemy na mówienie i praktyczne wykorzystanie języka. Nie zasypujemy Cię teorią, a prowadzone zajęcia nie są tylko suchym tłumaczeniem zasad. Skupiamy się na tym co najważniejsze, czyli nad swobodną komunikacją w j.niemieckim, a napotykane po drodze trudności w sposób łatwy i przyjemny pokonujemy razem z Tobą.

Dla osób, które oprócz uczestnictwa w spotkaniach Face to Face znajdą czas na dodatkową aktywność w j.niemieckim udostępniamy zasoby naszej biblioteki, mediateki, szereg bezpłatnych konwersacji i wiele innych narzędzi dostępnych za pośrednictwem naszej strony www.profi-lingua.pl i znajdującej się na niej Strefie Słuchacza.

Chcesz wiedzieć więcej?

Przyjdź i sprawdź co jeszcze mamy dla Ciebie?

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem