KURSY WAKACYJNE Szczegóły

Maturalny kurs niemieckiego w Łodzi

Wypełnij formularz! Zdobądź specjalny rabat na kurs maturalny

Imię i nazwisko
Telefon
Adres e-mail
Miasto
Treść pytania
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych, poprzez kanały :
Telefon E-mail SMS

Matura z języka obcego nowożytnego jest w dzisiejszych czasach obligatoryjna. Wybrałeś niemiecki? Pomożemy Ci się przygotować! Na naszych zajęciach usystematyzujesz dotychczas zdobytą wiedzę, nadrobisz ewentualne braki i poznasz maturę od podszewki. Z Profi-Lingua zdają wszyscy!

Matura z niemieckiego z Profi-Lingua

  1. Kurs maturalny z języka niemieckiego przeznaczony jest dla osób przystępujących do matury na poziomie podstawowym lub rozszerzonym.
  2. Program nauczania w przypadku kursów maturalnych opracowują nauczyciele, którzy w trakcie matur zasiadają w komisjach egzaminacyjnych. Prowadzą oni również część zajęć w naszej szkole. Podzielą się z Tobą swoimi spostrzeżeniami i zdradzą, na co powinieneś zwrócić szczególną uwagę w trakcie nauki niemieckiego.
  3. Podczas kursu nie tylko utrwalisz gramatykę języka niemieckiego i wzbogacisz swój zasób słownictwa, ale również zapoznasz się ze strukturą matury, technikami egzaminacyjnymi oraz wytycznymi oceniania.
  4. Na zajęciach wykorzystujemy autentyczne materiały maturalne z poprzednich lat, dzięki czemu żadne zadanie na arkuszu egzaminacyjnym Cię nie zaskoczy!
  5. Ćwiczymy wszystkie sprawności językowe: mówienie, czytanie, pisanie oraz rozumienie ze słuchu. Z nami spokojnie przygotujesz się do części ustnej oraz części pisemnej matury z j. niemieckiego!

Pakiet Maturzysty w Profi-Lingua to kompleksowe przygotowanie do egzaminu maturalnego z języka obcego i matematyki! Zapytaj o PROFI-MATURA MATEMATYKA!  www.profimatura.pl

Kurs maturalny z języka niemieckiego w Profi-Lingua składa się z 90 lekcji 45-minutowych obowiązkowych. Wszyscy Słuchacze mogą brać również udział w bezpłatnych konwersacjach oraz warsztatach gramatycznych i fonetycznych, które odbywają się w naszej szkole. Ponadto dla maturzystów organizujemy specjalnie zajęcia dodatkowe w ramach tzw. Matura Club.

Uczestnicy kursów maturalnych mogą liczyć także na indywidualne konsultacje z lektorem prowadzącym, dostęp do zasobów biblioteki i mediateki w siedzibie Profi-Lingua, a także wspomaganie internetowe nauki niemieckiego w ramach platformy e-Akademia.

UWAGA: Wybierając kurs maturalny w Profi-Lingua, możesz zapisać się na bezpłatne zajęcia z innego języka obcego na poziomie dla osób początkujących. Zainteresowany? O szczegóły oferty „Drugi Język Gratis” zapytaj w naszym sekretariacie!

Organizacja kursu maturalnego z języka niemieckiego

  • w Profi-Lingua kurs maturalny z j. niemieckiego rozpoczynamy w październiku, a kończymy przed egzaminami maturalnymi
  • zajęcia organizujemy w poniedziałki i środy lub wtorki i czwartki. Dla osób z napiętym grafikiem przygotowaliśmy zajęcia raz w tygodniu w piątki lub soboty

Możemy pochwalić się 100% zdawalnością matur przez naszych Słuchaczy!

Dołącz grona szczęśliwców – czekamy na Ciebie!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem