KURSY WAKACYJNE Szczegóły

Kurs języka niemieckiego w Łodzi

Język niemiecki jest językiem ojczystym dla blisko 100 milionów ludzi. Łącznie posługuje się nim natomiast około 200 milionów osób. Te liczby mówią same za siebie – niemieckiego opłaca się uczyć! Jego znajomość może przydać nam się podczas nawiązywania kontaktów towarzyskich i zawodowych zwłaszcza w Europie.

Jeżeli chcesz rozpocząć bądź kontynuować swoją przygodę z nauką j. niemieckiego, zapraszamy Cię do Profi-Lingua. Wypełnij FORMULARZ bądź rozwiąż BEZPŁATNY TEST

Formularz i test mają charakter niezobowiązujący, niemniej wyniki testu są dla nas informacją, która grupa zaawansowania będzie dla Ciebie najlepsza. Skontaktujemy się ze wszystkimi osobami, które za pośrednictwem strony internetowej okażą zainteresowanie ofertą Profi-Lingua. Czekaj na telefon od naszych pracowników!

Nauka j. niemieckiego w Profi-Lingua

W Profi-Lingua na pierwszym miejscu stawiamy KOMUNIKACJĘ. Z tego względu u nas poznasz nie tylko zasady niemieckiej gramatyki czy wzbogacisz zasób słownictwa, ale przede wszystkim nauczysz się mówić. Wchodzimy bowiem z założenia, że bez umiejętności swobodnej rozmowy trudno mówić o znajomości języka w ogóle.

Naszym Słuchaczom oferujemy bogaty pakiet konwersacyjny. Podczas zajęć przeprowadzamy także improwizacje symulujące realne sytuacje, dzięki którym w przyszłości będziesz potrafił się komunikować po niemiecku w najróżniejszych miejsach i okolicznościach.

Zależy nam, abyś poznał zastosowanie języka w praktyce. Dlatego w trakcie kursu korzystamy nie tylko podręcznika, ale również z autentycznych materiałów prasowych, dokumentów, fragmentów programów telewizyjnych oraz filmów. Takie kompleksowe podejście sprawia, że rozumienie ze słuchu, czytanie oraz pisanie, nie będą Ci sprawiały żadnego problemu.

Bogaty Pakiet Słuchacza

W naszej szkole osobom, które wybiorą kurs j. niemieckiego, oferujemy:

 • aż 120 lekcji obowiązkowych, które odbywają się w stałych terminach
 • 40 lekcji dodatkowych konwersacji (elastyczne terminy)
 • warsztaty językowe (gramatyczne, fonetyczne i inne)
 • możliwość indywidualnych konsultacji z lektorem prowadzącym
 • dostęp do zbiorów biblioteki oraz mediateki w siedzibie Profi-Lingua
 • dostęp do e-Akademii (platformy e-learningu)
 • zniżkę na podręczniki
 • dodatki multimedialne (ćwiczenia powtórkowe, program do nauki słówek)

Jeżeli jesteś studentem, na pewno zainteresują Cię korzystne rabaty, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Zapytaj o szczegóły w naszej szkole i ciesz się atrakcyjną ceną kursu!

Płacisz za jeden język, uczysz się dwóch!

Wszyscy uczestnicy kursów języka niemieckiego w Profi-Lingua mogą skorzystać z naszej wyjątkowej oferty „Drugi Język Gratis” i zapisać się na bezpłatne (!) zajęcia z innego języka obcego na poziomie dla osób początkujących.

Egzamin z niemieckiego?

W naszej szkole prowadzimy kursy egzaminacyjne z j. niemieckiego przeznaczone dla osób, które chcą zdawać egzaminy w Instytucie Goethego (ZD, ZMP),TELC (The European Language Certificates) oraz WiDaF (Deutsch als Fremdsprache in der Wirtschaft).

Podczas zajęć w Profi-Lingua poznasz strukturę oraz wymogi wymienionych egzaminów oraz typy zadań egzaminacyjnych. Pracujemy na oryginalnych arkuszach z poprzednich lat. Dla naszych Słuchaczy organizujemy również egzaminy próbne, które zwykle odbywają się w marcu.

Chcesz potwierdzić swoją znajomość niemieckiego certyfikatem? Z nami zdobędziesz go bez problemu!

Organizacja kursu j. niemieckiego

 • kursy j. niemieckiego w Profi-Lingua trwają od października do czerwca i składają się z dwóch semestrów
 • zaliczenie obu semestrów jest równoznaczne z przejściem na wyższy poziom znajomości języka
 • Słuchaczom oferujemy szeroki wybór terminów – organizujemy lekcje od poniedziałku do soboty

Chcesz uczyć się niemieckiego w komfortowych warunkach? Zapraszamy Cię do Profi-Lingua!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem