KURSY WAKACYJNE Szczegóły

Indywidualny kurs norweskiego w Łodzi

Spersonalizowany program kształcenia dopasowany do potrzeb oraz oczekiwań Słuchacza,  decyzyjność w kwestiach związanych z harmonogramem kursu, zajęcia z najlepszymi lektorami j. norweskiego – jeżeli cenią sobie Państwo komfort i równocześnie liczą na szybkie efekty w nauce, zapraszamy do Profi-Lingua!

Norweski indywidualnie – kurs szyty na miarę

  1. Indywidualne kursy j. norweskiego organizujemy zarówno dla osób początkujących, jak i dla zaawansowanych.
  2. W Profi-Lingua mają Państwo realny wpływ na kształt kursu – bierzemy pod uwagę wszelkie sugestie naszych Słuchaczy i na wstępie dokonujemy analizy potrzeb językowych.
  3. Uczeń ma prawo wyboru zagadnień, które zostaną omówione w trakcie lekcji.
  4. Kurs składa się z zajęć face to face. Słuchacz spotyka się zatem z lektorem sam na sam, bez obecności osób trzecich.
  5. Nauczyciel dopasowuje tempo realizacji programu nauczania do możliwości Kursanta.
  6. Kameralna atmosfera zajęć sprzyja przełamywaniu barier komunikacyjnych, w tym lęku przed wypowiadaniem się w obcym języku.

Tematyka korepetycji z języka norweskiego

W Profi-Lingua jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa sugestie odnośnie tematyki indywidualnych zajęć z norweskiego. Ze swojej strony oferujemy różne formuły kursów językowych: kursy ogólne, specjalistyczne, konwersacyjne oraz intensywne. Dla naszych wykwalifikowanych lektorów wprowadzenie słownictwa branżowego nie stanowi żadnego problemu.

Przygotowujemy z sukcesem Kursantów do komunikacji w języku norweskim w sytuacjach prywatnych i zawodowych. Z oferty Profi-Lingua korzystają osoby w różnym wieku i różnej profesji. Każdy Słuchacz może w naszej szkole liczyć na spersonalizowany program kształcenia.

Kiedy odbywają się indywidualne zajęcia?

Wszystkim Słuchaczom zapewniamy elastyczność w kwestiach związanych z harmonogramem. Wybierając kurs indywidualny, wybierają Państwo prawo wyboru dogodnych dla siebie terminów zajęć oraz częstotliwości i liczby lekcji. Nasi pracownicy zajmą się wszystkimi sprawami organizacyjnymi, w tym znalezieniem wykwalifikowanego lektora języka norweskiego, który będzie dostępny we wskazanych przez Państwa dniach i godzinach.  

UWAGA: Indywidualny kurs j. norweskiego w Profi-Lingua można rozpocząć w każdej chwili!

  • Lokalizaję zajęć indywidualnych zawsze ustalamy wspólnie z Kursantem
  • Zapewniamy bezpłatny dojazd lektora do ucznia na terenie miasta!

 

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 42 633-77-00/50 bądź e-mailowy: lodz@profi-lingua.pl. Czekamy na Państwa!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem