KURSY WAKACYJNE Szczegóły

Kurs języka norweskiego w Łodzi

Słuchacze Profi-Lingua wybierają naukę norweskiego z różnych powodów. Część z nich zapisuje się na kurs językowy w naszej szkole, aby nabyte umiejętności wykorzystywać w kontaktach zawodowych. Niektórzy planują natomiast wyjazd do kraju fiordów. Z kolei dla innych poznawanie języków obcych jest po prostu pasją. Niezależnie jednak od źródła motywacji, która kieruje naszymi Kursantami, zajęcia w Profi-Lingua są zawsze świetnym wyborem. Chcesz wiedzieć dlaczego? Czytaj dalej!

Jeżeli nasza propozycja kursu j. norweskiego wyda Ci się interesująca, wypełnij FORMULARZ (dla początkujących) bądź rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin, przedstawiamy szczegóły oferty oraz zaproponujemy przydział do grupy o odpowiednim poziomie zaawansowania.

Norweski w Profi-Lingua – jak wyglądają zajęcia?

Zgodnie z założeniami szkoły Profi-Lingua najważniejsze są praktyczne umiejętności, dlatego w nauczaniu posługujemy się metodą komunikatywną. Tym samym pomagamy Słuchaczom rozwijać wszystkie podstawowe zdolności językowe: mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie oraz pisanie. Podczas zajęć korzystamy nie tylko ze sprawdzonych podręczników, ale również z autentycznych materiałów prasowych oraz telewizyjnych, a także z dokumentów.

Przeprowadzamy improwizacje symulujące realne sytuacje. W ten sposób przygotowujemy naszych Kursanów do komunikacji w języku norweskim w każdych okolicznościach. Uczymy porozumiewania się zarówno w sytuacjach prywatnych, jak i zawodowych. Podczas lekcji nasi Słuchacze poznają język norweski ogólny.

do 160 lekcji języka norweskiego!

W Profi-Lingua zapewniamy największy Pakiet Słuchacza dla uczestników kursu j. norweskiego. W jego skład wchodzą:

 • 160 lekcji (120 lekcyji obowiązkowych i 40 dodatkowych konwersacji)
 • warsztaty gramatyczne oraz fonetyczne
 • indywidualne konsultacje z lektorem prowadzącym
 • dostęp do zbiorów biblioteki oraz mediateki w siedzibie naszej szkoły
 • internetowe wspomaganie nauki języka za sprawą platformy e-Akademia
 • zniżka na podręczniki

UWAGA: U nas płacisz wyłącznie za kurs i podręcznik. Wszystkie dodatkowe zajęcia są bezpłatne!

 

2 w 1, czyli Drugi Język Gratis!

W Profi-Lingua, zapisując się na kurs j. norweskiego, możesz skorzystać z naszej wyjątkowej oferty „Drugi Język Gratis” i wziąć udział w  bezpłatnych zajęciach z innego języka obcego na poziomie dla osób początkujących. O szczegóły zapytaj w sekretariacie!

Organizacja kursu z j. norweskiego

 1. Kurs j. norweskiego rozpoczyna się w październiku i trwa do czerwca.
 2. Organizujemy lekcje od poniedziałku do soboty w godzinach porannych i popołudniowych.
 3. Zajęcia prowadzą sprawdzeni lektorzy j. norweskiego z wykształceniem lingwistycznym.
 4. Wszystkie lekcje dodatkowe i obowiązkowe odbywają się w naszych salach dydaktycznych.
 5. Prowadzimy zajęcia dla osób na różnym poziomie zaawansowania!

Dla Twojej wygody prowadzimy zajęcia w siedzibie Profi-Lingua przy ul. Piotrkowskiej 101 lub w naszej filii przy ul. Narutowicza 7/9 w Łodzi.

U nas możesz rozpocząć bądź kontynuować z nami swoją przygodę z językiem norweskim!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem