KURSY WAKACYJNE Szczegóły

Kurs rosyjskiego dla firm w Łodzi

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Proi-Lingua to szkoła języków obcych, która przez swoje doświadczenie i znajomość potrzeb językowych otoczenia oferuje najwyższą jakość, pełen profesjonalizm i maksymalną skuteczność w szkoleniach języka rosyjskiego dla firm.

Oferujemy bogatą gamę kursów standardowych oraz mocno spersonalizowanych, dostosowanych do potrzeb naszych Klientów. W ramach firmowych kursów z języka rosyjskiego proponujemy m.in:

  • Kursy ogólne – nastawione na rozwój podstawowych umiejętności językowych takich jak pisanie, mówienie, czytanie, niezbędnych do porozumiewania się w języku rosyjskim w codziennych sytuacjach,
  • Kursy konwersacyjne – skupione w głównej mierze na umiejętnościach porozumiewania się w języku rosyjskim w wybranej tematyce
  • Kursy biznesowe – obejmujące zagadnienia z dziedziny biznesu, przeznaczone dla osób, które posługują się językiem rosyjskim w życiu zawodowym
  • Kursy specjalistyczne – nastawione na specjalistyczne słownictwo, jak np. medycyna, prawo, język techniczny

Rosyjski dla firm w Łodzi

W ramach firmowych kursów rosyjskiego możemy dostosować plan i tematykę kursu dokładnie do potrzeb i oczekiwań Twojej firmy. Gwarantujemy przy tym, że uwzględniamy zarówno potrzeby biznesowe, jak również indywidualne oczekiwania uczestników kursu. Podczas zajęć wykorzystujemy najskuteczniejsze metody nauczania oraz bogatą wiedzę i doświadczenie Lektorów i native speakerów, którzy motywują uczestników do dalszej pracy, regularnie analizując postępy w nauce i tym samym zbliżając się do osiągnięcia postawionego na początku kursu celu.

Dla najbardziej ambitnych mamy również szereg zajęć dodatkowych organizowanych w siedzibie naszej szkoły w formie bezpłatnych konwersacji oraz warsztatów fonetycznych i gramatycznych. Zapewniamy także bezpłatny dostęp do biblioteki, mediateki oraz e-Akademii.

Kursy organizowane przez Profi-Lingua charakteryzują się wysoką skutecznością w relatywnie krótkim czasie. Maksymalnie wykorzystujemy każdą chwilę, ponieważ Twój sukces jest naszym sukcesem. Przyjdź do nas już dziś, a stworzymy kurs, który spełni Twoje najśmielsze oczekiwania.   

Kontakt: 

Karolina Korzeniowska

tel. 530 422 478

mail: kkorzeniowska@profi-lingua.pl

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem