KURSY WAKACYJNE Szczegóły

Indywidualny kurs rosyjskiego w Łodzi

Język rosyjski z lektorem!

Chcesz się dużo nauczyć, ale nie masz zbyt wiele czasu? Szukasz czegoś specjalnego? Doskonałym rozwiązaniem na realizację tych założeń są oferowane przez nas zajęcia indywidualne.

Struktura zajęć jest dopasowana do Twojej wiedzy i celów. Dlatego Lektor w czasie kursu skupia uwagę na wybranych przez Ciebie tematach i może dopasować proces nauczania do Twojego poziomu i potrzeb. Dzięki temu nie tracisz czasu i osiągasz przy tym maksymalną efektywność. 

Główne założenia kursu zależą od Ciebie!

Ty decydujesz, co będzie kluczowym elementem zajęć, może to być np.:

  • doskonalenie podstawowych sprawności językowych, takich jak mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie, stosowanie reguł gramatycznych
  • poszerzenie słownictwa fachowego z zakresu wybranej dziedziny życia,
  • koncentracja na interesującym Cię zagadnieniu
  • przygotowanie do egzaminów, przypominające swoją formą korepetycje
  • usprawnienie swoich umiejętności komunikacyjnych

My realizujemy Twoje założenia, wykorzystując najskuteczniejsze metody nauczania oraz wiedzę i doświadczenie naszych Lektorów! Podczas zajęć Face to Face skutecznie motywujemy Cię do osiągania jak najlepszych efektów, ponieważ Twój sukces – jest naszym sukcesem!

Termin, miejsce i temat zajęć – sam zdecyduj!

Wszystko odbywa się według Twoich wytycznych! To zasadniczo odróżnia formę kursów indywidualnych od grupowych. Tutaj plan zajęć dopasowany jest do Twoich możliwości, nie musisz się więc martwić, że w jedne dni jesteś dostępny rano, a w inne popołudniu – dostosujemy się do Ciebie. Nie musisz również tracić czasu na dojazdy, ponieważ jeżeli zechcesz zajęcia mogą odbywać się u Ciebie w domu.

Z nami znajomość j. rosyjskiego szybko stanie się Twoim atutem!

Kursy indywidualne w Profi-Lingua w najlepszych cenach!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem