KURSY WAKACYJNE Szczegóły

Kurs języka rosyjskiego w Łodzi

Młode pokolenie coraz rzadziej ma szansę nauki rosyjskiego w szkole. Tymczasem język ten jest mile widziany i poszukiwany na rynku pracy. Jeżeli chcesz zainwestować w swoje kompetencje zawodowe i wyróżnić się na tle innych kandydatów, zapraszamy Cię na kurs w Profi-Linua. Dzięki naszemu bogatemu pakietowi zajęć, nie będziesz mógł się od rosyjskiego uwolnić!

Zapoznaj się z naszą ofertą, wypełnij FORMULARZ (dla osób początkujących) bądź rozwiąż BEZPŁATNY TEST.Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie!

Rosyjski w Profi-Lingua – charakterystyka

  1. Kurs języka rosyjskiego w Profi-Lingua przeznaczony jest dla osób, którym zależy na płynnej komunikacji zarówno w sytuacjach prywatnych, jak i zawodowych.
  2. Podczas zajęć będziesz ćwiczył rozumienie ze słuchu, pisanie i czytanie, ale najwięcej uwagi poświęcamy umiejętności konwersacji. Chcesz swobodnie mówić po rosyjsku? Profi-Lingua to najlepszy adres.
  3. Łączymy teorię z praktyką, dlatego korzystamy nie tylko z najlepszych podręczników, ale również z autentycznych materiałów prasowych, telewizyjnych oraz filmowych.
  4. Podczas lekcji przeprowadzamy improwizacje symulujące realne sytuacje, dzięki czemu po naszym kursie będziesz w stanie posługiwać się j. rosyjskim w najróżniejszych okolicznościach.
  5. Prowadzimy zajęcia dla grup na różnym poziomie zaawansowania.

Do 160 lekcji języka rosyjskiego!

Podstawą naszych kursów j. rosyjskiego jest zestaw 120 lekcji obowiązkowych, które odbywają się w stałych terminach, oraz pakiet 40 lekcji dodatkowych konwersacji, z których może skorzystać każdy chętny. Łącznie oferujemy zatem 160 lekcji! Czy to wszystko? Oczywiście, że nie!

Nasi Słuchacze mogą również brać udział w warsztatach językowych (fonetycznych i gramatycznych), które organizujemy w Profi-Lingua. Ponadto wszystkim Kursantom zapewniamy indywidualne konsultacje z lektorem prowadzącym, dostęp do biblioteki i mediateki w siedzibie szkoły oraz dostęp do e-Akademii przez internet.

Uczestnicy kursów języka rosyjskiego mogą także liczyć w Profi-Lingua na zniżkę na podręczniki. Dla studentom przygotowaliśmy również atrakcyjne rabaty cenowe. Jesteś zainteresowany? Dołącz do nas!

Drugi Język Gratis!

Wybierając kurs rosyjskiego w Profi-Lingua, możesz zapisać się na bezpłatne zajęcia z innego języka obcego na poziomie dla osób początkujących! Dwa języki w cenie jednego? Tak, w ramach oferty „Drugi Język Gratis”. O szczegóły zapytaj w sekretariacie naszej szkoły.

Egzamin z rosyjskiego? Przygotujemy Cię!

W Profi-Lingua prowadzimy – obok kursów ogólnych –  kursy egzaminacyjne, w ramach których przygotowujemy Słuchaczy do zdawania egzaminów TELC (The European Language Certificates) z j. rosyjskiego.

Podczas naszych zajęć poznasz strukturę i wymogi TELC, rodzaje zadań oraz techniki egzaminacyjne. W trakcie zajęć będziemy rozwiązywać autentyczne arkusze TELC z poprzednich lat. Zorganizujemy również dla ciebie egzamin próbny, w pełni odpowiadający egzaminowi właściwemu.

Chcesz zdobyć certyfikat, który potwierdzi Twoją znajomość rosyjskiego w oczach pracodawców? Zajęcia w Profi-Lingua będą najlepszym i największym krokiem do celu!

Zajęcia z rosyjskiego w Profi-Lingua – harmonogram i lokalizacja

  • kursy języka rosyjskiego w naszej szkole trwają od października do czerwca
  • możesz dołączyć do grona naszych Słuchaczy w dowolnym terminie po wcześniejszym testowaniu
  • oferujemy szeroki wybór terminów zajęć
  • organizujemy lekcje od poniedziałku do soboty w godzinach porannych i popołudniowych
  • wszystkie zajęcia odbywają się w siedzibie naszej szkoły przy ul. Piotrkowskiej 101 lub w naszej filii przy ul. Narutowicza 7/9 w Łodzi – ZAPRASZAMY!!!
Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem