KURSY WAKACYJNE Szczegóły

Indywidualny kurs szwedzkiego w Łodzi

Indywidualny kurs języka szwedzkiego w Profi-Lingua jest kursem szytym „na miarę”. Program nauczania oraz harmonogram zajęć za każdym razem dostosowujemy do potrzeb oraz oczekiwań Słuchacza. Wychodzimy poza utarte schematy i czynimy Kursanta współtwórcą oferty, zapewniając równocześnie komfort oraz efektywność.

Analiza potrzeb Słuchacza

Punktem wyjścia w przypadku organizacji zajęć indywidualnych z j. szwedzkiego w Profi-Lingua jest dla nas analiza potrzeb Słuchacza. Kursant przedstawia zatem lektorowi listę zagadnień, które znajdują się w obrębie Jego zainteresowań językowych. Na podstawie owej listy powstaje spersonalizowany program nauczania. Są one dostosowywane nie tylko do preferencji, ale także do wieku oraz poziomu zaawansowania Słuchacza. Prowadzimy bowiem kursy zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych, które chcą kontynuować naukę szwedzkiego.

Tematyka zajęć z j. szwedzkiego

W Profi-Lingua przygotowujemy Kursantów do posługiwania się językiem szwedzkim w różnych sytuacjach życiowych, w tym w środowisku pracy. W ramach indywidualnych zajęć możemy przeprowadzić dla Państwa specjalne warsztaty z prowadzenia negocjacji, prezentacji oraz spotkań biznesowych. Na życzenie Kursanta wprowadzamy słownictwo branżowe, co czyni nasze zajęcia atrakcyjnymi dla osób chcących wykorzystywać znajomość języka szwedzkiego na gruncie zawodowym.

Prowadzimy zarówno kursy języka ogólnego, jak i kursy specjalistyczne, w ramach których Słuchacz może poznawać np. język medyczny, prawniczy czy techniczny. Oferujemy także kursy konwersacyjne, przeznaczone dla osób, chcących pokonać barierę komunikacyjną.

Zajęcia face to face

Indywidualny kurs j. szwedzkiego w Profi-Lingua to zajęcia face to face. Forma ta umożliwia dostosowanie tempa realizacji programu nauczania do możliwości językowych Słuchacza. Lektor jest w stanie na bieżąco korygować wszelkie błędy oraz rozwiewać wątpliwości Kursanta. Zagadnieniom, które sprawiają uczniowi jakąkolwiek trudność, poświęcane jest więcej czasu. Bezpośrednia relacja Słuchacz-nauczyciel przekłada się także na wzrost motywacji i większą mobilizację obu stron, co z kolei znajduje odzwierciedlenie w osiąganiu satysfakcjonujących efektów nauczania w krótkim czasie.

Korepetycje z języka szwedzkiego – harmonogram

W Profi-Lingua jedną z cech konstytutywnych kursów indywidualnych jest elastyczność. Nie narzucamy naszym Słuchaczom terminów zajęć, lecz pozostawiamy wybór. W rezultacie Kursant sam decyduje, które dni i godziny w tygodniu chce przeznaczyć na naukę języka szwedzkiego. Dostosowujemy się także w kwestiach dotyczących częstotliwości oraz liczby lekcji, a także długości trwania samego kursu.

W przypadku zajęć indywidualnych z języka szwedzkiego prowadzimy rekrutację ciągłą, więc osoby zainteresowane mogą zgłosić się do nas w każdej chwili!

Szwedzki indywidualnie – lokalizacja

W naszej szkole Słuchacz kursu indywidualnego może sam wybrać dogodną dla siebie lokalizację. Zajęcia mogą odbywać sie w naszej siedzibie, miejscu pracy lub z dojazdem do Klienta indywidualnego. Szczegóły ustalamy podczas zapisu na kurs.

Zapisy na kursy indywidualne w Łodzi

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 42 633-77-00/50 bądź e-mailowy: lodz@profi-lingua.pl. Zapraszamy!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem