KURSY WAKACYJNE Szczegóły

Kurs języka szwedzkiego w Łodzi

Najwyższa jakość kształcenia, wykwalifikowana kadra lektorska, bezpłatny pakiet zajęć dodatkowych, metoda komunikatywna – takie połączenie zawsze zapewnia sukces w nauce języków obcych. Jeżeli chcesz zatem rozpocząć bądź kontynuować swoją przygodę ze szwedzkim i zależy Ci na kursie efektywnym, zapraszamy pod skrzydła Profi-Lingua!

Zapoznaj się z ofertą i wypełnij FORMULARZ (dla początkujących) albo rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Skontaktujemy się z Tobą, omówimy szczegóły oraz zaproponujemy przydział do grupy o odpowiednim poziomie zaawansowania.

Przełam barierę językową i zacznij mówić!

W Profi-Lingua najważniejsza jest dla nas umiejętność płynnej komunikacji, dlatego podczas zajęć Słuchacze poznają nie tylko zasady gramatyki szwedzkiej oraz słownictwo, ale przede wszystkim ćwiczą podstawowe zdolności językowe, do którym zaliczane są: czytanie, mówienie, rozumienie ze słuchu oraz pisanie.

Naszą ofertę  kierujemy zarówno do osób, które chcą wykorzystywać znajomość szwedzkiego w sytuacjach prywatnych, jak i w środowisku pracy. W trakcie lekcji wykorzystujemy autentyczne teksty, dokumenty i nagrania, dzięki czemu uczestnik zajęć zapoznaje się z żywym językiem, a nie tylko przyswaja wiedzę teoretyczną. Uczymy prowadzić rozmowy w języku szwedzkim, przedstawiać swoją opinię oraz formułować argumenty.

Szwedzki non-stop, czyli Pakiet Słuchacza w Profi-Lingua

Wybierając kurs języka szwedzkiego w Profi-Lingua, otrzymujesz bogaty Pakiet Słuchacza, który składa się ze 120 lekcji obowiązkowych oraz dodatkowych 40 zajęć konwersacji. Ponadto możesz uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach gramatycznych i fonetycznych organizowanych w naszej szkole.

Zdobywasz także prawo do konsultacji z lektorem prowadzącym oraz dostęp do biblioteki i mediateki w siedzibie Profi-Lingua. Dodatkowo otrzymujesz gratis dostęp do e-Akademii, czyli platformy e-learningowej, dzięki której możesz kontynuować naukę szwedzkiego w każdym miejscu i w każdej chwili!

160 lekcji, warsztaty językowe, konsultacje, dostęp do zbiorów biblioteki i mediateki, e-Akademia ... To nie wszystko!

Uczestnicy kursów szwedzkiego mogą skorzystać także z naszej super oferty „Drugi Język Gratis” i zapisać się na bezpłatne zajęcia z wybranego języka obcego na poziomie dla osób początkujących!

UWAGA:  W Profi-Lingua płacisz tylko za kurs i podręcznik. Wszystkie zajęcia dodatkowe są bezpłatne!

Zajęcia z j. szwedzkiego

  1. Zajęcia z języka szwedzkiego w Profi-Lingua prowadzą wykwalifikowani i sprawdzeni lektorzy z doświadczeniem pedagogicznym.
  2. Wszystkie lekcje odbywają się w siedzibie szkoły przy ul. Piotrkowskiej 101 lub w naszej filii przy ul. Narutowicza 7/9 w Łodzi.
  3. Oferujemy szeroki wybór terminów oraz grup zaawansowania.

Chcesz, żeby rozmowa w języku szwedzkim była dla Ciebie przyjemnością? Zapraszamy!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem