KURSY WAKACYJNE Szczegóły

Kurs włoskiego dla firm w Łodzi

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Kurs j. włoskiego dla firm skierowany jest zarówno do międzynarodowych korporacji, jak również małych i średnich przedsiębiorstw, która chciałyby podnieść kwalifikacje swoich pracowników i tym samym zwiększyć ich efektywność.

Podczas firmowych kursów skutecznie przekażemy wiedzę i umiejętności językowe oczekiwane przez Waszych klientów i kontrahentów. Z pewnością wysoki poziom oraz jakość komunikacji w języku włoskim przyczyni się do nawiązywania długofalowych relacji i owocnie wpłyną na dalszą współpracę.

Zajęcia dla firm

Nadrzędnym celem prowadzonych przez nas kursów jest nauka swobodnej komunikacji w języku włoskim. Mamy świadomość tego, że najważniejsza jest praktyczna znajomość języka, czyli nie tylko znajomość słów i podstawowych zasad gramatycznych, ale zdolność wyrażania myśli w danym języku. Podczas zajęć prowadzonych przez najlepszych Lektorów i native speakerów przekazujemy całą wiedzę niezbędną do zrozumienia i przestawienia się z języka polskiego na włoski.

Kurs włoskiego dla firm w Łodzi

Naszym podstawowym założeniem jest zasada, że dobrze przeprowadzone szkolenie musi się wiązać z dopasowaniem do bieżących potrzeb Klienta, być praktyczne i rozwiązywać realne problemy. Właśnie dlatego też do każdego kursu podchodzimy indywidualnie:


Cel i zakres - w oparciu o ankietę będącą swego rodzaju analizą potrzeb wspólnie ustalamy jakie są doświadczenia, potrzeby i cele poszczególnych osób zarówno w zakresie stanowiskowym, jak również dotyczące poziomu zaawansowania znajomości języka włoskiego. Określamy także sprawności nad którymi w większym lub mniejszym stopniu mamy się skupiać podczas kursu: mówienie, czytanie, pisanie, słuchanie, gramatyka, a także jaki język stosować: słownictwo ogólne, ogólne z elementami biznesu, biznesowe, specjalistyczne.


Czas i miejsce – pozostajemy w pełni dyspozycyjni jeżeli chodzi o terminy oraz miejsca prowadzonych zajęć.

Starannie planujemy cały program szkolenia językowego biorąc pod uwagę unikalną specyfikę Twojej firmy. Nasza wiedza i doświadczenie oraz Wasze zaangażowanie i chęć rozwoju sprawi, że wspólnie osiągniemy sukces!

Kontakt: 

Karolina Korzeniowska

tel. 530 422 478

e-mail: kkorzeniowska@profi-lingua.pl

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem