KURSY WAKACYJNE Szczegóły

Indywidualny kurs włoskiego w Łodzi

Włoski z lektorem – Indywidualnie!

Teraz także i Ty możesz dołączyć do grona naszych Słuchaczy. Jeżeli nie możesz znaleźć dla siebie grupy lub wolisz uczęszczać na zajęcia według swojego harmonogramu – indywidualny kurs włoskiego to rozwiązanie idealne dla Ciebie!

Podobnie jak terminy zajęć, tutaj również ich program dostosowany jest do indywidualnych potrzeb Kursanta.

Ponad to decydujesz również o miejscu w którym mają odbywać się zajęcia!

Reasumując - wszystko odbywa się na Twoich warunkach! My jesteśmy od tego, by jak najlepiej przekazać Ci wiedzę której potrzebujesz, motywując przy tym do dalszego rozwijania Twojej znajomości języka włoskiego.

Zajęcia Face to Face mogą być inspirujące!

Zamiast męczącej, podręcznikowej nauki opartej na niezrozumiałych regułkach proponujemy Ci jasny i przejrzysty przekaz, zachęcający do nauki. Koniec z nudą! Kreatywność naszych Lektorów sprawi, że nauka z nami będzie czystą przyjemnością, a osiągnięte przy tym efekty zaskakujące! Wybierając indywidualny kurs włoskiego uczysz się dużo szybciej niż w grupie, oszczędzający przy tym cenny czas. Dzięki temu, że cała uwaga Lektora skupiona jest tylko na Tobie, masz pewność, że osiągasz najwyższą efektywność!

Dla najbardziej wytrwałych mamy coś jeszcze!

E-Akademia, Multibook, ćwiczenia audio do ściągnięcia, biblioteka, mediateka, bezpłatne konwersacje, warsztaty gramatyczne, fonetyczne i wiele, wiele innych dodatkowych narzędzi GRATIS!

To wszystko czeka na Ciebie!

Wystarczy po to sięgnąć!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem