KURSY WAKACYJNE Szczegóły

Kurs języka włoskiego w Łodzi

Zasady gramatyczne i słownictwo znajdziesz w każdym podręczniku. Wiedza teoretyczna nie jest jednak równoznaczna ze znajomością języka. Kluczowa jest bowiem umiejętność KOMUNIKACJI. I my właśnie tej komunikacji w języku włoskim uczymy naszych Słuchaczy.

Decydując się na kurs w Profi-Lingua, wybierasz bogaty pakiet zajęć obowiązkowych i dodatkowych, wykwalifikowaną kadrę lektorską, komfort oraz efektywność!

Jeżeli jesteś zainteresowany nauką w naszej szkole, wypełnij FORMULARZ bądź rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Skontaktujemy się ze wszystkimi chętnymi! Czekamy zarówno na osoby początkujące oraz na te, które chcą kontynuować wcześniej rozpoczętą przygodę z j. włoskim.

Włoski w Profi-Lingua –  komunikacja

W Profi-Lingua stawiamy na żywy język i umiejętności praktyczne. Na naszych zajęciach Słuchacze ćwiczą wszystkie sprawności językowe: rozumienie ze słuchu, czytanie, pisanie oraz mówienie.

Wychodzimy z założenia, że najważniejsza jest zdolność płynnej komunikacji, dlatego oferujemy Kursantom bogaty pakiet konwersacyjny. Rozmowa w języku włoskim Cię krępuje? Z nami przełamiesz wszelkie bariery!

Aby przygotować Cię do posługiwania się językiem włoskim w różnych okolicznościach, podczas zajęć przeprowadzamy improwizacje symulujące realne sytuacje. Ponadto wykorzystujemy autentyczne materiały prasowe, fragmenty programów telewizyjnych oraz filmów.

W Profi-Lingua poznajesz język zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Kompleksowe podejście sprawia, że pierwsze efekty nauki pojawiają się w krótkim czasie, co dodatkowo wpływa pozytywnie na motywację Słuchacza.

Bogaty pakiet zajęć

Podstawę kursu języka włoskiego w Profi-Lingua stanowi 120 lekcji, które odbywają się w stałych terminach. Ale to zdecydowanie nie jest wszystko, co przygotowaliśmy dla naszych Słuchaczy. Na pakiet Kursanta składają się również:

 • dodatkowe konwersacje organizowane w elastycznych terminach
 • warsztaty językowe (gramatyczne, fonetyczne i inne)
 • konsultacje z lektorem prowadzącym (przed zajęciami lub przez e-mail)
 • dostęp do biblioteki oraz mediateki w siedzibie szkoły Profi-Lingua
 • wspomaganie internetowe nauki języka włoskiego w ramach platformy e-Akademia
 • zniżka na podręczniki
 • bezpłatne zajęcia z innego języka obcego na poziomie dla osób początkujących – pytaj w naszym sekretariacie o ofertę „Drugi Język Gratis”!

Jesteś studentem? Powiedz nam o tym, a zaproponujemy Ci atrakcyjny rabat!

Egzamin z włoskiego? Z nami zdasz!

W Profi-Lingua organizujemy specjalne kursy egzaminacyjne przeznaczone dla osób, które planują zdawać egzamin TELC (The European Language Certificates) z języka włoskiego.

Podczas zajęć poznasz nie tylko rodzaje zadań egzaminacyjnych, ale również strukturę i wymogi TELC oraz wytyczne dotyczące oceniania.

W trakcie kursu pracujemy na autentycznych materiałach TELC z poprzednich lat. Pomagamy naszym Słuchaczom utrwalić gramatykę i powiększyć zasób słownictwa. Organizujemy także egzaminy próbne, których struktura w pełni odpowiada egzaminom właściwym.

Chcesz zdobyć certyfikat, potwierdzający Twoją znajomość języka włoskiego? Kurs w Profi-Lingua będzie najlepszym możliwym wyborem w drodze do celu!

Zajęcia z j. włoskiego w Profi-Lingua – organizacja

 • wszystkie kursy j. włoskiego w Profi-Lingua trwają od października do czerwca i dzielą się na dwa semestry
 • możesz dołączyć do grona naszych Słuchaczy w dowolnym terminie po wcześniejszym testowaniu
 • lekcje prowadzą lektorzy j. włoskiego z wykształceniem lingwistycznym i doświadczeniem pedagogicznym
 • organizujemy lekcje od poniedziałku do soboty w godzinach porannych i popołudniowych

Czekamy na Ciebie w siedzibie Profi-Lingua przy ul. Piotrkowskiej 101 w Łodzi! Zapraszamy!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem