Kurs angielskiego dla firm w Lublinie

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

W Profi-Lingua w Lublinie oferujemy doskonałe rozwiązanie dla Firm, które stale poszukują możliwości rozwoju. Firmowe kursy j. angielskiego to najlepsza inwestycja, która z pewnością przyniesie nieocenione korzyści w przyszłości dla Ciebie i Twojej Firmy.

Jeżeli masz profesjonalny i zgrany zespół Pracowników, zainwestuj w ich rozwój, a przekonasz się, że będzie to decyzja, którą w szybkim czasie wpłynie na rozwój Twojej Firmy.

Nowe szanse stawiane przez otoczenie będą w zasięgu Twoich możliwości.

Profi-Lingua Lublin – to najlepszy wybór!

Wybierając kurs angielskiego dla firm w Profi-Lingua masz pewność, że wybierasz zespół profesjonalistów i gwarancję najwyższej jakości prowadzonych zajęć. Wieloletnie doświadczenie w nauce angielskiego docenione zostało przez szereg specjalistów i uhonorowane licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Jako jeden z największych ośrodków nauczania języków obcych współpracujemy z najlepszymi Lektorami i Native Speakerami, którzy posiadają szeroki zakres wiedzy nie tylko w zakresie znajomości języków obcych, ale również wielu innych dziedzinach życia.

Zaufało nam już bardzo wiele Firm, nie pozostawaj w tyle – czas na angielski w Twojej Firmie!

Kursy firmowe organizujemy indywidualnie, według zapotrzebowania Twojej Firmy. Przed rozpoczęciem kursu dokonujemy dokładnej analizy potrzeb, zarówno w zakresie aktualnego poziomu zaawansowania wiedzy w dziedzinie języka angielskiego, jak również tego jakie są oczekiwania co do ogólnej tematyki kursu.

Kursy mogą mieć charakter ogólny, konwersacyjny lub ukierunkowany na daną dziedzinę biznesu lub specjalizację. Jesteśmy w pełni dyspozycyjni, a praktyka, jaką nabyliśmy podczas naszej dotychczasowej działalności pozwala nam dokładnie dostosować program kursu do nawet najbardziej sprecyzowanych oczekiwań.

Cel i zakres, a także czas i miejsce dostosujemy do  potrzeb i dyspozycji uczestników kursu. Jesteśmy po to, aby spełniać Wasze oczekiwania!

 

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, z chęcią na nie odpowiemy!

 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem