Maturalny kurs angielskiego w Lublinie

Wypełnij formularz! Zdobądź specjalny rabat na kurs maturalny

Imię i nazwisko
Telefon
Adres e-mail
Miasto
Treść pytania
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych, poprzez kanały :
Telefon E-mail SMS

Myśl o maturze z j. angielskiego spędza Ci sen z powiek? Boisz się, że nie zdasz albo uzyskasz niski wynik, który przekreśli Twoją szansę na wymarzone studia? Wybierając kurs maturalny w Profi-Lingua możesz zapomnieć o strachu. Od lat z sukcesem przygotowujemy młodych ludzi do starcia z „egzaminem dojrzałości”. Możemy pochwalić się 100% zdawalnością naszych Słuchaczy! Chcesz dołączyć do tego grona? Zapisz się na zajęcia w Profi-Lingua!

Kurs maturalny j. angielskiego – dlaczego warto?

  1. Przygotowujemy Kursantów do matury z j. angielskiego na poziomie podstawowym i na poziomie rozszerzonym.
  2. Pomagamy naszym Słuchaczom doskonalić wszystkie zdolności językowe: speaking, reading, writing i listening. Dzięki temu ani forma ustna ani forma pisemna egzaminu nie sprawi Ci problemu.
  3. Program kursu został opracowany przez samych egzaminatorów maturalnych, którzy prowadzą również część zajęć w Profi-Lingua.
  4. Podczas lekcji poznasz strukturę matury, typy zadań, techniki egzaminacyjne oraz wytyczne oceniania.
  5. Wykorzystujemy w trakcie zajęć autentyczne materiały maturalne z lat poprzednich.
  6. Organizujemy dla naszych Kursantów matury próbne.

Wysoki poziom merytoryczny gwarantuje 
Dowiedz się więcej- TUTAJ

Pakiet Maturzysty w Profi-Lingua

Kurs maturalny w Profi-Lingua trwa od października do kwietnia i składa się z 76 lekcji. Mało? Też tak uważamy! Dlatego naszym Słuchaczom zapewniamy bezpłatnie: dodatkowe konwersacje, indywidualne konsultacje z lektorem prowadzącym, możliwość udziału w warsztatach gramatycznych i fonetycznych, dostęp do biblioteki oraz mediateki w siedzibie naszej szkoły, dostęp do e-Akademii (możliwość e-learningu) oraz zniżkę na podręczniki. Ponadto specjalnie dla maturzystów organizujemy zajęcia dodatkowe „Matura Club”.

UWAGA: Wszyscy uczestnicy kursów maturalnych mogą zapisać się na bezpłatne zajęcia z wybranego języka obcego na poziomie dla osób początkujących. O szczegóły oferty „Drugi Język Garis” zapytaj w naszym sekretariacie.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Wszystkie zajęcia obowiązkowe i dodatkowe odbywają się w ścisłym centrum Lublina, w budynku przy Al. Racławickich 6. Zapraszamy Cię – odwiedź nas, zobacz szkołę i zapisz się na kurs maturalny w Profi-Lingua! Dogodny dojazd z każdej części miasta dostajesz w pakiecie!

Gwarancja zdania?

Uczestnicy kursów maturalnych z języka angielskiego mogą liczyć w Profi-Lingua na pisemną gwarancję zdania! Wierzymy w nasz program nauczania i wierzymy w Ciebie!

Nie zwlekaj z zapisem – im wcześniej zaczniesz przygotowania, tym lepiej zdasz!

Nowość! Kurs maturalny z matematyki już od października 2017! Szczegóły na stronie: 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem