Kurs języka angielskiego w Lublinie

Żyjemy w czasach, w których bez znajomości języka angielskiego ani rusz. Wymaga się jej od nas na każdym kroku – podczas wyjazdów zagranicznych, w pracy oraz przy nawiązywaniu kontaktów towarzyskich. W skrócie: WSZĘDZIE.


Prowadzimy zajęcia zarówno dla osób początkujących, jak i znających angielski w stopniu komunikatywnym bądź zaawansowanym.

Jeżeli nasza oferta przypadnie Ci do gustu, wypełnij FORMULARZ bądź rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Skontaktujemy się ze wszystkimi zainteresowanymi. Równocześnie informujemy, że formularz i test są w 100% bezpłatne i mają charakter niezobowiązujący. Na podstawie testu zaproponujemy Ci grupę o odpowiednim poziomie zaawansowania.

Dlaczego warto uczyć się angielskiego w Profi-Lingua?

 1. Na pierwszym miejscu stawiamy KOMUNIKACJĘ. Ćwiczymy wszystkie umiejętności językowe, ale największy nacisk kładziemy na mówienie. Bariera językowa? Dla naszych uczniów to pojęcie nie istnieje!
 2. Na zajęciach wykorzystujemy autentyczne materiały prasowe, fragmenty filmów czy programów telewizyjnych. Dzięki temu u nas poznasz poznajesz żywy język, a nie tylko samą teorię w postaci konstrukcji gramatycznych.
 3. W Profi-Lingua zajęcia z angielskiego prowadzą tylko wykwalifikowani i starannie wyselekcjonowani lektorzy oraz native speakerzy. Chcesz uczyć się od najlepszych? Zapisz się do nas!
 4. Zdobyliśmy liczne nagrody i wyróżnienia m.in. Grand Prix Laur Klienta oraz tytuł „Jakość Roku 2014”. Wybierając naszą szkołę, wybierasz zatem profesjonalizm i najwyższy poziom nauczania.
 5. Dbamy o komfort Słuchaczy, dlatego oferujemy największy wybór terminów zajęć oraz grup zaawansowania w mieście. Z Profi-Lingua nawet najbardziej zapracowane osoby znajdą w swoim grafiku czas na naukę języka angielskiego! Organizujemy lekcje także w soboty.

Bogaty Pakiet Słuchacza

W Profi-Lingua oferujemy największy pakiet zajęć obowiązkowych i dodatkowych z języka angielskiego na rynku! Decydując się na kurs w naszej szkole, otrzymujesz:

 • 160 lekcji 45-minutowych w roku (w tym 40 lekcji dodatkowych konwersacji odbywających się w elastycznych terminach)
 • możliwość udziału w warsztatach językowych (gramatycznych, fonetycznych i innych)
 • konsultacje z lektorem prowadzącym (osobiście albo via e-mail)
 • dostęp do biblioteki oraz mediateki
 • internetowe wspomaganie nauczania w postaci platformy e-Akademia
 • zniżkę na podręczniki

Mamy dla Ciebie także coś specjalnego! Każdy uczestnik kursu angielskiego może zapisać się na dodatkowe i w 100% bezpłatne zajęcia z wybranego języka obcego na poziomie dla osób początkujących. Zainteresowany? Zapytaj się w naszym sekretariacie o ofertę „Drugi Język Gratis!”.

Uwaga! Jeżeli jesteś studentem, przygotowaliśmy dla Ciebie korzystny rabat. Poproś o niego podczas zapisu na kurs i ciesz się atrakcyjną ceną!

Certyfikat z angielskiego? O kursach egzaminacyjnych

Profi-Lingua jest Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym LCCI (London Chamber of Commerce and Industry), TELC (The European Language Certificates), ETS Global (Educational Testing Service) oraz Wewnętrznym Ośrodkiem Egzaminacyjnym British Council. Co to oznacza?

Otóż w naszej szkole przygotowujemy wszystkich zainteresowanych do zdawania egzaminów Cambridge (FCE, CAE, CPE), TELC (od A1 do C2), LCCI oraz ETS (TOIEC, TOEFL) z języka angielskiego! Jeżeli pragniesz zdobyć certyfikat, kursy egzaminacyjne w Profi-Lingua będą najlepszym rozwiązaniem. Dlaczego?

 1. Podczas zajęć poznasz strukturę i wymogi poszczególnych egzaminów, rodzaje zadań oraz techniki egzaminacyjne.
 2. Przygotujemy Cię do każdej części egzaminu: readingu, writingu, listeningu, speakingu oraz use of English.
 3. W trakcie zajęć pracujemy na tzw. past papers, czyli autentycznych materiałach egzaminacyjnych z poprzednich lat.
 4. Organizujemy egzaminy próbne!


Chcesz udowodnić sobie i innym, że znasz angielski? Zapisz się do nas na zajęcia i rozpocznij drogę po wymarzony certyfikat!

Szczegółowe informacje o certyfikatach znajdziesz tutaj:

http://www.profi-lingua.pl/certyfikaty/

 

Nauka j.angielskiego w Lublinie?

Wszystkie zajęcia z języka angielskiego odbywają się w siedzibie Profi-Lingua w ścisłym centrum Lublina, w budynku przy Al. Racławickich 6. Bez problemu dojedziesz do nas z każdej części miasta! Czekamy na Ciebie i zapraszamy po więcej informacji!


Chcesz płynnie posługiwać się angielskim? Kurs językowy w Profi-Lingua jest najlepszym wyborem!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem