Kurs języka chińskiego w Lublinie

Chiński w rankingach najtrudniejszych języków świata zajmuje zazwyczaj 1. miejsce. Aby móc pochwalić się jego znajomością, musimy zatem poświęcić wiele czasu na naukę i znaleźć lektora, który będzie posiadał odpowiednie kwalifikacje oraz dbał o naszą motywację. Wybierając kurs j. chińskiego w Profi-Lingua, nie muszą Państwo dalej szukać!

Indywidualna nauka j. chińskiego

W Profi-Lingua w przypadku kursu języka chińskiego proponujemy Państwu lekcje indywidualne, czyli zajęcia face to face. Lektor skupia zatem całą swoją uwagę na jednym uczniu, co zdecydowanie znajduje odzwierciedlenie w efektywności procesu nauczania. Słuchacz czuje się komfortowo i swobodnie, a program kształcenia jest dostosowany do Jego umiejętności językowych. Ponadto Kursant ma wpływ na tematykę zajęć i może wybrać zagadnienia, które interesują go najbardziej.

W Profi-Lingua przygotowujemy Kursantów do porozumiewania się w j. chińskim zarówno w sytuacjach prywatnych, jak i zawodowych. Nasi Słuchacze podczas zajęć ćwiczą wszystkie podstawowe sprawności językowe: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu oraz mówienie. Uczymy chińskich znaków oraz ich wymowy. Największy nacisk kładziemy na umiejętność płynnej komunikacji werbalnej.

Zajęcia indywidualne prowadzą w Profi-Lingua sprawdzeni lektorzy z wykształceniem lingwistycznym oraz doświadczeniem pedagogicznym, którzy skutecznie potrafią zmotywować Słuchacza i sprawić, że nauka chińskiego staje się dla Niego prawdziwą pasją!

Zajęcia z j. chińskiego – harmonogram i lokalizacja

W Profi-Lingua wszyscy uczestnicy indywidualnych kursów języka chińskiego mogą liczyć na naszą elastyczność podczas ustalania harmonogramu zajęć. W rękach Słuchacza pozostawiamy bowiem kwestie dotyczące terminów, częstotliwości oraz ilości lekcji. W rezultacie intensywność i długość kursu zależy od Państwa!

Co istotne, kurs można rozpocząć w dowolnym momencie. Wystarczy tylko z nami się skontaktować i przedstawić swoje potrzeby oraz oczekiwania względem indywidualnych zajęć z j. chińskiego. My ze swojej strony zajmiemy się wszystkimi sprawami organizacyjnymi. Znajdziemy dla Państwa dyspozycyjnego nauczyciela, który opracuje spersonalizowany program nauczania.

Odnośnie lokalizacji również pozostawiamy decyzyjność w rękach Słuchacza. Możemy zorganizować lekcje chińskiego w domu prywatnym, w firmie bądź w siedzibie szkoły Profi-Lingua przy Al. Racławickich 6 w Lublinie. Kwestię miejsca omówimy z Państwem przed rozpoczęciem kursu.

Osoby zainteresowane kursem w Profi-Lingua prosimy o kontakt z sekretariatem.

Z nami nauka języka chińskiego wiąże się z satysfakcją oraz przyjemnością!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem